Вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки


Наша установа має доступ до ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics в рамках національної передплати.

Щоб користування було максимально ефективним, запрошуємо Вас на безкоштовні вебінари від Clarivate Analytics Українською 26-28 листопада 2019 року.

Назва серії, що складається з трьох вебінарів: «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки».

Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Ви маєте можливість обрати вебінар, що зацікавив або прослухати серію*. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару.

26 листопада, вівторок 16:15
Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science.
Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, основних видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.
Реєстрація за посиланням.

27 листопада, середа 16:15
Тема: Публікаційна стратегія науковця.
Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання.
Реєстрація за посиланням.

28 листопада, четвер 16:15
Тема: Наукова діяльність установи.
Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile.
Реєстрація за посиланням
Російською мовою – з 18 листопада три серії, в т.ч. з академічного письма з кількома повторами вебінарів. Детальний розклад за посиланням.

Зверніть увагу на оновлену другу серію.

Англійською та іншими мовами (без сертифікатів).

По реєстрації Ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Можливо підключатися з смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб було встановлено останні версії браузерів.

Інформація про семінари, вебінари, події  що організовує Clarivate Analytics в Україні на Facebook, тож долучайтеся.
Ведуча: Ірина Тихонкова , к.б.н.

*Отримання сертифікату учасника передбачено лише тим хто прослухав не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів обраної серії, ідентифікація відбувається за вказаною, під час реєстрації електронною поштою.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …