Вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки


Наша установа має доступ до ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics в рамках національної передплати.

Щоб користування було максимально ефективним, запрошуємо Вас на безкоштовні вебінари від Clarivate Analytics Українською 26-28 листопада 2019 року.

Назва серії, що складається з трьох вебінарів: «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки».

Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Ви маєте можливість обрати вебінар, що зацікавив або прослухати серію*. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару.

26 листопада, вівторок 16:15
Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science.
Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, основних видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.
Реєстрація за посиланням.

27 листопада, середа 16:15
Тема: Публікаційна стратегія науковця.
Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання.
Реєстрація за посиланням.

28 листопада, четвер 16:15
Тема: Наукова діяльність установи.
Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile.
Реєстрація за посиланням
Російською мовою – з 18 листопада три серії, в т.ч. з академічного письма з кількома повторами вебінарів. Детальний розклад за посиланням.

Зверніть увагу на оновлену другу серію.

Англійською та іншими мовами (без сертифікатів).

По реєстрації Ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Можливо підключатися з смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб було встановлено останні версії браузерів.

Інформація про семінари, вебінари, події  що організовує Clarivate Analytics в Україні на Facebook, тож долучайтеся.
Ведуча: Ірина Тихонкова , к.б.н.

*Отримання сертифікату учасника передбачено лише тим хто прослухав не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів обраної серії, ідентифікація відбувається за вказаною, під час реєстрації електронною поштою.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …