Вебінари цього літа, які увімкнуть твій талант


Літо – чудовий час для самовдосконалення. Для цього можна зайнятись спортом, більше бувати на чистому повітрі або ж взяти участь у корисних вебінарах!

Сайт hh.ua | grc в рамках розвиваючого проекту вебінарів для пошукачів – Talent ON підготував ряд вебінарів, з якими ділимось з вами.

 

  1. Вебінар «Success stories: як маркетологу пройти співбесіду»

Коли: 24 липня

Директор з маркетингу та PR hh.ua | grc та експерт з 11-річним досвідом, Вячеслав Сотник,  розповість як успішно пройти співбесіду маркетологу. А також надасть індивідуальні рекомендації з оформлення резюме  трьом випадково обраним учасникам і зробить спеціальний подарунок найактивнішому слухачеві.

Детальніше за посиланням

 

  1. Вебінар «Кар’єра в медіа: переваги та підводні камені»

Коли: 31 липня

Медіа – одна з найпривабливіших і висококонкурентних галузей. Долучайтесь до вебінару і ви дізнатись секрети побудови успішної кар’єри в медіа від практиків. А також вам розкажуть, які лайфхаки допоможуть вирізнитись з-поміж інших претендентів.

Деталі та реєстрація

 

  1. Зустріч «Успішна кар’єра в будь-якому віці»

Коли: 8 серпня

Як зруйнувати стереотипи, пов’язані з віком, чого бояться рекрутери та де знайти можливості для працевлаштування – про це будуть говорити на зустрічі з Життєлюбами. Альона Кавка, директор з управління персоналом ПБГ Ковальська та hr-експерт, розповість присутнім про «правильне резюме», основні помилки кандидатів та як їх уникнути, секрети hr-ів і де зараз знаходять працівників.

Деталі

З приводу участі пишіть на пошту

 

  1. Вебінар «Кар’єра в банківській сфері: переваги та підводні камені»

Коли: 14 серпня

Робота в банку часто асоціюється з гарними перспективами кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Але яке майбутнє очікує на цю сферу, які soft-skills стануть у пригоді при побудові кар’єри в ній, де їх опановувати та що робити кандидатам без профільної освіти, які мріють про роботу у цій галузі? Про це ми поспілкуємось з Ольгою Прохоренко, директором департаменту персоналу Національного банку України, та Ладиславою Галаган, головним менеджером з координації підбору персоналу «Райффайзен Банк Аваль».

Деталі та реєстрація

 

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова!

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …