Вебінари цього літа, які увімкнуть твій талант


Літо – чудовий час для самовдосконалення. Для цього можна зайнятись спортом, більше бувати на чистому повітрі або ж взяти участь у корисних вебінарах!

Сайт hh.ua | grc в рамках розвиваючого проекту вебінарів для пошукачів – Talent ON підготував ряд вебінарів, з якими ділимось з вами.

 

  1. Вебінар «Success stories: як маркетологу пройти співбесіду»

Коли: 24 липня

Директор з маркетингу та PR hh.ua | grc та експерт з 11-річним досвідом, Вячеслав Сотник,  розповість як успішно пройти співбесіду маркетологу. А також надасть індивідуальні рекомендації з оформлення резюме  трьом випадково обраним учасникам і зробить спеціальний подарунок найактивнішому слухачеві.

Детальніше за посиланням

 

  1. Вебінар «Кар’єра в медіа: переваги та підводні камені»

Коли: 31 липня

Медіа – одна з найпривабливіших і висококонкурентних галузей. Долучайтесь до вебінару і ви дізнатись секрети побудови успішної кар’єри в медіа від практиків. А також вам розкажуть, які лайфхаки допоможуть вирізнитись з-поміж інших претендентів.

Деталі та реєстрація

 

  1. Зустріч «Успішна кар’єра в будь-якому віці»

Коли: 8 серпня

Як зруйнувати стереотипи, пов’язані з віком, чого бояться рекрутери та де знайти можливості для працевлаштування – про це будуть говорити на зустрічі з Життєлюбами. Альона Кавка, директор з управління персоналом ПБГ Ковальська та hr-експерт, розповість присутнім про «правильне резюме», основні помилки кандидатів та як їх уникнути, секрети hr-ів і де зараз знаходять працівників.

Деталі

З приводу участі пишіть на пошту

 

  1. Вебінар «Кар’єра в банківській сфері: переваги та підводні камені»

Коли: 14 серпня

Робота в банку часто асоціюється з гарними перспективами кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Але яке майбутнє очікує на цю сферу, які soft-skills стануть у пригоді при побудові кар’єри в ній, де їх опановувати та що робити кандидатам без профільної освіти, які мріють про роботу у цій галузі? Про це ми поспілкуємось з Ольгою Прохоренко, директором департаменту персоналу Національного банку України, та Ладиславою Галаган, головним менеджером з координації підбору персоналу «Райффайзен Банк Аваль».

Деталі та реєстрація

 

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова!

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …