Вебінари цього літа, які увімкнуть твій талант


Літо – чудовий час для самовдосконалення. Для цього можна зайнятись спортом, більше бувати на чистому повітрі або ж взяти участь у корисних вебінарах!

Сайт hh.ua | grc в рамках розвиваючого проекту вебінарів для пошукачів – Talent ON підготував ряд вебінарів, з якими ділимось з вами.

 

  1. Вебінар «Success stories: як маркетологу пройти співбесіду»

Коли: 24 липня

Директор з маркетингу та PR hh.ua | grc та експерт з 11-річним досвідом, Вячеслав Сотник,  розповість як успішно пройти співбесіду маркетологу. А також надасть індивідуальні рекомендації з оформлення резюме  трьом випадково обраним учасникам і зробить спеціальний подарунок найактивнішому слухачеві.

Детальніше за посиланням

 

  1. Вебінар «Кар’єра в медіа: переваги та підводні камені»

Коли: 31 липня

Медіа – одна з найпривабливіших і висококонкурентних галузей. Долучайтесь до вебінару і ви дізнатись секрети побудови успішної кар’єри в медіа від практиків. А також вам розкажуть, які лайфхаки допоможуть вирізнитись з-поміж інших претендентів.

Деталі та реєстрація

 

  1. Зустріч «Успішна кар’єра в будь-якому віці»

Коли: 8 серпня

Як зруйнувати стереотипи, пов’язані з віком, чого бояться рекрутери та де знайти можливості для працевлаштування – про це будуть говорити на зустрічі з Життєлюбами. Альона Кавка, директор з управління персоналом ПБГ Ковальська та hr-експерт, розповість присутнім про «правильне резюме», основні помилки кандидатів та як їх уникнути, секрети hr-ів і де зараз знаходять працівників.

Деталі

З приводу участі пишіть на пошту

 

  1. Вебінар «Кар’єра в банківській сфері: переваги та підводні камені»

Коли: 14 серпня

Робота в банку часто асоціюється з гарними перспективами кар’єрного росту та комфортними умовами праці. Але яке майбутнє очікує на цю сферу, які soft-skills стануть у пригоді при побудові кар’єри в ній, де їх опановувати та що робити кандидатам без профільної освіти, які мріють про роботу у цій галузі? Про це ми поспілкуємось з Ольгою Прохоренко, директором департаменту персоналу Національного банку України, та Ладиславою Галаган, головним менеджером з координації підбору персоналу «Райффайзен Банк Аваль».

Деталі та реєстрація

 

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова!

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).