Василь Ґабор відвідав Могилянку з презентацією проекту «Приватна колекція»

10 березня за ініціативи доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлени Руссової до Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили завітав літературознавець, письменник, видавець зі Львова Василь Ґабор. Зазначимо, що проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії, що дозволило автору вперше відвідати Миколаїв.

sZ7_zgR_Ak0

Програма перебування митця у нашому місті була надзвичайно насиченою, адже протягом дня відбулося декілька зустрічей із нашими студентами та викладачами. Одну з тем,  «Львів як текст: від модернізму до постмодернізму (від «Молодої Музи» до сучасних авторів), обговорили зі студентами-філологами.

9gQAK6y0-fI

Круглий стіл на тему «Місто як текст» у Центрі українських студій (керівник – професор Тетяна Шестопалова) відвідали миколаївські науковці: доценти І. Береза, Л. Старовойт, Д. Лук’яненко та С. Підіпригора.  А модерував розмову директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

AjjPxjBzdIc

Також Василь Ґабор презентував серію «Приватна колекція» видавництва «Піраміда», ініціатором та упорядником якої він є. Письменник зазначив, що ініціатива у видавництві грає важливу роль, адже поки що у нас відсутня державна політика книговидавництва.

ccdZrnbW5-s

«У цьому житті треба бути божевільним, аби був рух», – зазначив Василь Ґабор.

Сам письменник видав декілька книжок. Одна з них – «Книга екзотичних снів та реальних подій», яку писав майже 20 років.

20DKyxuRzQ8

Під час заходів можна було придбати книжки, презентовані видавцем, отримати автограф та сфотографуватися.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.