Ваші смартфони можуть стати причиною травмування: дослідження американських вчених


Американські вчені встановили зв’язок між використанням смартфонів і травмами шиї, спини та голови.  Про це 5 грудня JAMA Network – американський журнал випущений Американською медичною асоціацією – опублікував на своїй сторінці. Видавництво спеціалізується на різних дослідженнях, оглядах медичних матеріалів про здоров’я американців.

Проте ця тема важлива й для нас. Адже гаджети стали невід’ємною частиною життя чи не кожного українця. Мобільні девайси приходять на допомогу викладачам, а студенти користуються ними чи не щохвилини. Ми піклуємося про ваше здоров’я, могилянці, тому ця стаття буде для вас корисною й інформативною.

Американські науковці довели, що за останні 20 років значно зросла кількість травм у людей віком від 13 до 29 років. Причиною цього назвали надмірне використання смартфонів. Велика кількість нещасних випадків стаються, коли людина за кермом чи пішохід відволікається на телефон.

Ніби звичайна справа – відправляти текстове повідомлення на гаджеті чи відповідати комусь у соціальній мережі під час ходьби. Проте американські вчені побачили в цьому небезпеку для вашої шиї та спини. Дослідники зазначають, що коли ви нахиляєте голову вперед тиск на хребет збільшується вдвічі.

Завдяки подібним дослідження, робляться висновки, що мобільні телефони стають потенційно небезпечними для нашого життя та здоров’я. Тому вчені впевнені, що у наш час зростаючої залежності від гаджетів потрібно ввести пропаганду безпечних практик їх використання.

Пам’ятайте: не потрібно бути Юлієм Цезарем, якщо це призводить до погіршення вашого здоров’я чи становить загрозу життю. Піклуйтеся про себе та своїх близьких!

Джерело

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …