Ваше слово гідне коронації: У ЧНУ відбулась презентація науково-дослідного видання «Коронація слова»


Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» наступного року святкує своє 20-річчя, тому 1 листопада 2019 року презентував своє науково-дослідне видання у головній читальній залі бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Засновниця конкурсу Тетяна Логуш поділилася зі студентами і викладачами університету секретами письменницького змагання, та спершу розігріла аудиторію невеличкою вікториною.

На зустрічі були присутні дипломат конкурсу Лілія Бондаренко, доктор філологічних наук Світлана Підопригора та директор Інституту філології Олександр Пронкевич, які зацікавлювали молодь до літературних надбань та перемог.

Головною метою проєкту вважають підтримку новітньої української культури, пошук нових імен, підтримку сучасного літературного процесу кіно й театру, що надасть українському кіно, театру та літературі нове дихання, розвиток та популяризацію. Для конкурсантів немає меж як вікових, так і територіальних. Так, Тетяна Логуш, відмічає, що наймолодшому учаснику змагання 16 років, а найстаршому – близько 80 років.

Жанри своїх творів конкурсанти обирають на свій власний смак. Пані Тетяна ділиться думкою, що юні учасники пишуть здебільшого у жанрі фентазі та фантастики, в той час як дорослі письменники надають перевагу опису історичних подій або зацікавленню історичними постатями та створюють детективні сценарії. Однією з популярних тематик за останні роки є тема військових подій в Україні, яку неможливо оминути.

Переможців конкурсу обирають серед п’яти номінацій: «Пісенна лірика», «П’єси», «Кіносценарії», «Твори для дітей», «Романи». У ювілейному виданні, який презентували на заході, якраз і зібрані «літературні портрети» лауреатів конкурсів, які посіли винятково призові місця в різних номінаціях.

Якщо вам подобається писати, то організатори закликають викладати ваші ідеї на папір та брати участь у конкурсі.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …