Ваше слово гідне коронації: У ЧНУ відбулась презентація науково-дослідного видання «Коронація слова»


Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» наступного року святкує своє 20-річчя, тому 1 листопада 2019 року презентував своє науково-дослідне видання у головній читальній залі бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Засновниця конкурсу Тетяна Логуш поділилася зі студентами і викладачами університету секретами письменницького змагання, та спершу розігріла аудиторію невеличкою вікториною.

На зустрічі були присутні дипломат конкурсу Лілія Бондаренко, доктор філологічних наук Світлана Підопригора та директор Інституту філології Олександр Пронкевич, які зацікавлювали молодь до літературних надбань та перемог.

Головною метою проєкту вважають підтримку новітньої української культури, пошук нових імен, підтримку сучасного літературного процесу кіно й театру, що надасть українському кіно, театру та літературі нове дихання, розвиток та популяризацію. Для конкурсантів немає меж як вікових, так і територіальних. Так, Тетяна Логуш, відмічає, що наймолодшому учаснику змагання 16 років, а найстаршому – близько 80 років.

Жанри своїх творів конкурсанти обирають на свій власний смак. Пані Тетяна ділиться думкою, що юні учасники пишуть здебільшого у жанрі фентазі та фантастики, в той час як дорослі письменники надають перевагу опису історичних подій або зацікавленню історичними постатями та створюють детективні сценарії. Однією з популярних тематик за останні роки є тема військових подій в Україні, яку неможливо оминути.

Переможців конкурсу обирають серед п’яти номінацій: «Пісенна лірика», «П’єси», «Кіносценарії», «Твори для дітей», «Романи». У ювілейному виданні, який презентували на заході, якраз і зібрані «літературні портрети» лауреатів конкурсів, які посіли винятково призові місця в різних номінаціях.

Якщо вам подобається писати, то організатори закликають викладати ваші ідеї на папір та брати участь у конкурсі.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …