Валецька Оксана Валеріївнакандидат юридичних наук, доцент кафедри

історії та теорії держави і права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Валецька

 

Освіта та професійний шлях

В 1995 р. Оксана Валеріївна закінчила філологічний факультет Миколаївського державного педагогічного інституту. У 1995-1999 рр. працювала на посаді психолога та одночасно навчалася на юридичному факультеті Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова, який закінчила у 2000 р., отримала диплом з відзнакою. У1999-2002 рр. О.В. Валецька працювала юрисконсультом та старшим юрисконсультом Корабельного відділення АК «Промінвестбанк» у м.Миколаїв. У 2002-2004 рр. працювала викладачем кафедри правознавства Миколаївської філії ВМУРоЛ «Україна».

У 2004-2007 рр. Оксана Валеріївна навчалася в аспірантурі ЧНУ (колишн. МДГУ та ЧНУ) ім. П.Могили та за сумісництвом працювала викладачем-асистентом кафедри галузевих правових наук, після реорганізації – кафедри цивільного та кримінального права і процесу. З 2007 р. прийнята на посаду викладача, а з січня 2009 р. – старшого викладача кафедри цивільного та кримінального права і процесу ЧНУ ім. П.Могили. З грудня 2010 р. переведена на посаду в.о. доцента цієї ж кафедри, а з листопада 2010 р. – на посаду доцента, а згодом – доцента кафедри історії та теорії держави і права.

З 2007 р. Оксана Валеріївна є членом Української асоціації фахівців трудового права, очолює Миколаївський осередок. У 2008 р. – пройшла навчання у Національній академії державного управління при Президентові України в інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів та отримала посвідчення трудового арбітра у відповідності із наказом Голови НСПП від 10 жовтня 2008 р.; приймає участь у розв’язанні колективних трудових спорів у Миколаївській області.

 

Захист дисертації

2009 р.- захист кандидатської дисертації за спеціальністю 12.00.05 – трудове право та право соціального забезпечення на тему: «Правове регулювання оплати праці».

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2005 р. – нагороджена подякою за підготовку студентів до участі у III Конкурсі студентських наукових робіт.
2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри цивільного та кримінального права і процесу.
2010 р. – нагороджена грамотою ЧНУ ім. П.Могили за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, творчий підхід й ініціативність та з нагоди п’ятнадцятої річниці від дня заснування навчального закладу.
2010 р. – нагороджена грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації за активну участь в проведенні Всеукраїнського фестивалю науки.
2013 р. – нагороджена грамотою ЧНУ ім. П.Могили за значні досягнення в науково-дослідній діяльності та з нагоди Дня науки.
2013 р. – нагороджена грамотою відділення НСПП у Миколаївській області за вагомий внесок у розвиток соціального діалогу та з нагоди п’ятнадцятої річниці утворення НСПП.

 

Наукові інтереси: трудове право, право соціального захисту.

Профіль у Google Академії

Електронна адреса: Oksana.Valetska@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-55-61

 

Наукові публікації
з 2012 року

 • Валецька О.В. Вплив міжнародних норм на розвиток інституту оплати праці в України / Оксана Валеріївна Валецька // Держава і право: Збір. наук. праць. Юридичні і політичні науки. Випуск 50. – К.: Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2011.
 • Валецька О.В. Особливості правового регулювання оплати праці та пенсійного забезпечення у дорадянський період / Оксана Валеріївна Валецька // Держава і право: Збір. наук. праць. Юридичні і політичні науки. Випуск 49. – К.: Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, 2011. – С. 265-271.
 • Валецька О.В. Психологічний аспект трудової діяльності / Оксана Валеріївна Валецька // Актуальні проблеми права: теорія і практика: Збір. наук. праць. Випуск 25. – Луганськ: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, 2012. – 172-179.
 • Валецкая О.В. Развитие законодательства о государственном социальном страховании на случай безработицы / Оксана Валериевна Валецкая //Трудове право в контексті розбудови громадянського суспільства. / За заг. ред. проф. В.С. Венедіктова / Українська асоціація фахівців трудового права. – Путівль, 2012. – C. 239-242.
 • Валецька О.В. Мотивація трудової діяльності / Оксана Валеріївна Валецька // Бюлетень Національної служби посередництва і примирення. – № 5-6. – 2012. – С. 18-21.
 • Валецька О.В. Право на страйк в історичній ретроспективі (XIX сторіччя) // Бюлетень Національної служби посередництва і примирення. – № 1. – 2015. – С. 16-20.
 • Валецька О.В. Додаткові підстави звільнення з ініціативи роботодавця посадових осіб: дисциплінарне звільнення або особливості їх правового статусу у трудових відносинах // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Серія Юридичні науки, № 5. – Херсон, 2014. – С. 287-292.
 • Валецкая О.В. Дисциплинарные взыскания общей дисциплинарной ответственности на современном этапе развития трудового права // Евразийский юридический журнал. – № 5 (84). – Москва, 2015. – С. 179-183.
 • Валецкая О.В. Психология ответственности личности в контексте включенности ее в трудовые отношения // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Серія Юридичні науки, № 1. Т.2 – Херсон, 2016. – С. 62-66.
 • Валецька О.В., Михайлів Т.Є. Порівняльна характеристика строкових трудових договорів та окремих видів цивільно-правових договорів, пов’язаних із виконанням роботи та наданням послуг // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Серія Юридичні науки, № 6. Т.1 – Херсон, 2015. – С. 143-147.
 • Валецкая О.В. Психология ответственности личности в контексте включенности ее в трудовые отношения // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Серія Юридичні науки, № 1. Т.2 – Херсон, 2016. – С. 62-66.
 • Валецька О.В., Приходько О. Особливості правового регулювання дистанційної зайнятості в трудових відносинах // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Серія Юридичні науки, № 6. Т.1 – Херсон, 2016.

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …