Увага! Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ імені Петра Могили!

Запрошуємо на посаду провідного фахівця з питань академічної мобільності.
(3 вакансії )

Умови роботи:

• Офіційне працевлаштування з першого дня та повний соціальний пакет;
  • Графік роботи: 8 годин (з 8:30 до 17:00 год.), субота та неділя – вихідний.

Обов’язки:

• Поширення інформації про можливості студентської та викладацької мобільності, конкурси, міжнародні програми в університеті;
  • Адміністрування та координація навчальних програм студентської мобільності, створення системи кураторства;
  • Забезпечення необхідного документообігу та перевірка заявок у рамках програм мобільності.

Вимоги до кандидата:

• Студенти (випускні курси) та випускники;
  • Активність, цілеспрямованість та бажання працювати;
  • Знання англійської мови.

Відправляте резюме на нашу пошту: fordep@chmnu.edu.ua,
або заходьте до нас (ауд. 5-104, головний корпус).

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році