В Україні розробили онлайн-курс зі створення веб-сайтів

Фонд BrainBasket та студія онлайн-освіти EdEra запускають безкоштовний онлайн-курс з основ веб-розробки. Курс розрахований на всіх, хто хоче отримати базові навички з програмування.

Веб-розробка – це один з найбільш затребуваних напрямів в ІТ сьогодення. Щодня в світі створюється декілька сотень тисяч веб-сторінок, і цей курс допоможе вам за 1 місяць навчитись розробляти сайти самостійно.

У процесі навчання слухач дізнається про:

• базові принципи веб-розробки;
  • створення своєї першої веб-сторінки.

Курс складається з коротких навчальних відео тривалістю до 10 хвилин, текстових матеріалів і тестових завдань для закріплення знань. Якщо ж з’явиться запитання в процесі навчання, то всім учасникам доступний онлайн-форум. По закінченню курсу успішні слухачі отримають сертифікат.

Експертом курсу став Сергій Денисов – програміст з багаторічним досвідом у комерційній розробці та консультуванні в сфері ІТ, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Також в одній із серій курсу знялась Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka, де розповіла про те, як створювався сайт гурту і як він сприяв просуванню їхньої творчості.

Курс розробили BrainBasket Foundation разом зі студією онлайн-освіти EdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Курс є безкоштовним і вже доступний для проходження за посиланням.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …