В Україні розробили онлайн-курс зі створення веб-сайтів

Фонд BrainBasket та студія онлайн-освіти EdEra запускають безкоштовний онлайн-курс з основ веб-розробки. Курс розрахований на всіх, хто хоче отримати базові навички з програмування.

Веб-розробка – це один з найбільш затребуваних напрямів в ІТ сьогодення. Щодня в світі створюється декілька сотень тисяч веб-сторінок, і цей курс допоможе вам за 1 місяць навчитись розробляти сайти самостійно.

У процесі навчання слухач дізнається про:

• базові принципи веб-розробки;
  • створення своєї першої веб-сторінки.

Курс складається з коротких навчальних відео тривалістю до 10 хвилин, текстових матеріалів і тестових завдань для закріплення знань. Якщо ж з’явиться запитання в процесі навчання, то всім учасникам доступний онлайн-форум. По закінченню курсу успішні слухачі отримають сертифікат.

Експертом курсу став Сергій Денисов – програміст з багаторічним досвідом у комерційній розробці та консультуванні в сфері ІТ, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Також в одній із серій курсу знялась Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka, де розповіла про те, як створювався сайт гурту і як він сприяв просуванню їхньої творчості.

Курс розробили BrainBasket Foundation разом зі студією онлайн-освіти EdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Курс є безкоштовним і вже доступний для проходження за посиланням.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики