В спортивному клубі ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч з миколаївським спортсменом Олексієм Жабським

6 лютого 2023 року в спортивному клубі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася зустріч з миколаївським спортсменом, майстром спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Олексієм Жабським.

На зустрічі були присутні представники нашого університету, а саме декан факультету фізичної культури і спорту Юлай Тупєєв та голова спортвного клубу Могилянки Оксана Петренко.

Про Олексія Жабського.

Олексій займається греко-римською боротьбою 23 роки та має на меті потрапити на Олімпіаду, яка відбудеться в Парижі у 2024 році. Спортивна кар’єра Олексія сповнена великими перемогами та поразками. До міста Миколаєва спортсмен разом з тренером переїхав у 2009 році. У цей час він виборов ліцензію на Юнацькі Олімпійські ігри, які відбулися в Сингапурі, де спортсмен посів 4 місце.

Визначні результати Олексія Жабського:

• 3 місце на Європейському відбірковому турнирі на юнацьку Олімпіаду з боротьби – травень 2010 рік, місце Познань
  • У 2014 році завоював срібну нагороду Чемпіонату Світу з греко-римської боротьби серед юніорів. Загреб, Хорватія.
  • Олексій багаторазовий чемпіон України у ваговій категорії до 55 кг.