В Моглянці пройшов захід «Україна – ЄС: економічні, історичні та соціокультурні аспекти»

30 жовтня в залі Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тематичний захід «Україна – ЄС: економічні, історичні та соціокультурні аспекти» за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Зустріч відвідали студенти факультету економічних наук,  перед яким вступне слово виголосила виконувач обов’язки  декана факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Філімонова.

Далі студенти прослухали лекцію про історію створення та функціонування Європейського Союзу. Перед майбутніми економістами виступали доктор історичних наук, Микола Зеркаль, та доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ, Віктор Погромський.

Ця зустріч є однією зі складових циклу заходів, які  проводяться в навчальних закладах Миколаївщини. «Вона має на меті популяризацію й інформування студентства та молоді щодо етапів створення, мети Європейського Союзу та тлумачення тих чи інших питань, які цікавлять молодь», – розповідає Віктор Погромський.

Також студенти мали змогу показати свої знання про Європейський Союз в інтерактивній вікторині. Переможцями стали шість студентів, які отримали цінні подарунки.