В Моглянці пройшов захід «Україна – ЄС: економічні, історичні та соціокультурні аспекти»


30 жовтня в залі Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тематичний захід «Україна – ЄС: економічні, історичні та соціокультурні аспекти» за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Зустріч відвідали студенти факультету економічних наук,  перед яким вступне слово виголосила виконувач обов’язки  декана факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Філімонова.

Далі студенти прослухали лекцію про історію створення та функціонування Європейського Союзу. Перед майбутніми економістами виступали доктор історичних наук, Микола Зеркаль, та доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ, Віктор Погромський.

Ця зустріч є однією зі складових циклу заходів, які  проводяться в навчальних закладах Миколаївщини. «Вона має на меті популяризацію й інформування студентства та молоді щодо етапів створення, мети Європейського Союзу та тлумачення тих чи інших питань, які цікавлять молодь», – розповідає Віктор Погромський.

Також студенти мали змогу показати свої знання про Європейський Союз в інтерактивній вікторині. Переможцями стали шість студентів, які отримали цінні подарунки.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …