В Могилянці відбувся щорічний «Тиждень студентської науки» за участі студентів кафедри економіки підприємства та кафедри управління земельними ресурсами

28 травня в рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції «Молодіжний Ольвійський форум – 2019» (Соціально-економічні аспекти сталого розвитку: локальний,  національний,  глобальний вектори) відбувся щорічний «Тиждень студентської науки»  за участі студентів кафедри економіки підприємства та кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук. Студенти перезентували  науково-дослідні роботи, виконані під керівництвом науково-педагогічних працівників: д.е.н., проф. Горлачука В.В., д.е.н., проф. Кузьменко О.Б., к.е.н., доц. Семенчук І.М., ст. викладача Анисенко О.В.

Доповіді та презентації наукового доробку студентів  містили актуальні науково обґрунтовані теоретичні та практичні результати та наукові положення і свідчили про спроможність студентів самостійно проводити наукові дослідження в обраній галузі знань.

Сподіваємося, що набуті знання та навики в школі молодих вчених, стануть для молодих науковців надійним фундаментом в нових вагомих досягненнях.

Вікторія Юзик – лідер в науці «Школи молодого вченого»

Владислав Бреславець презентує апробовані результати дослідження отримані в «Школі молодого вченого»

Д.е.н., проф. Кузьменко О.Б. підводить підсумки в науково-дослідницькій діяльності молодих вчених

Наукові керівники «Школи молодого вченого» д.е.н., проф. Горлачука В.В., д.е.н., проф. Кузьменко О.Б., к.е.н., доц. Семенчук І.М. аналізують результати досліджень молодих вчених