В Могилянці відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір»


У четвер, 20 червня, в приміщенні Вченої Ради Університету відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір». Захід проходить в рамках проекту «Паспорт безпеки України: регіональний та національний виміри – 2019», який проходить в Україні третій рік за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

З вітальним словом виступили  декан факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Шевчук та директор ГО «Центр міжнародної безпеки», старший науковий співробітник відділу проблем зовнішньої політики та міжнародної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Валерій Кравченко.

На заході презентували соціологічне дослідження «Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір», де показували статистичні дані щодо безпекового, економічного, суспільно-політичного розвитку Миколаївської області.

Також відбулась дискусія з учасниками круглого столу, на якій обговорювали в колі експертного академічного середовища результати соціологічного опитування та основних політичних, економічних, соціальних проблем регіону з увагою до питань особистої безпеки та рівня суспільної напруги.

«Те що говорять люди залежить від інформаційного фону, якому вони живуть (телевізор, чутки тощо). Ті данні, які ми зібрали суб’єктивні й аби картинка стала об’єктивною, ми робимо експертні обговорення, дискусії з освітянами громадськими активістами, представниками влади та силових структур. Рефлексія та їхнє бачення якраз і сформує об’єктивну картинку. Можу сказати, що ті речі, які ми вже побачили в Миколаївській області дають з одного боку певний оптимізм, але ще є великий пласт роботи», – коментує роботу круглого столу Валерій Кравченко.

Події та оголошення


січня
29
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
23
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00  

січня
31
Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).