В Могилянці відбувся Конкурс Корейської мови від Інституту Седжонг

22 квітня в Могилянці відбувся Конкурс Корейської мови від Інституту Седжонг. Інститут Седжонг в Миколаєві – це курси корейської мови та культури за підтримки управління Республіки Корея та Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили.

Конкурс Корейської мови проходить раз на рік, навесні. Цього разу 18 учасників, які навчаються в Інститут Седжонг, розташованому на базі ЧНУ ім. Петра Могили, боролись за звання кращого та розповідали свої твори. Окрім цього на гостей чекали розважальний номер та лотерея, за результатами якої присутні отримали подарунки та солодощі.

Оцінювали учасників  журі, до складу якого входили викладачі Седжонг Інституту. Головний приз Конкурсу Корейської мови – можливість безкоштовно відвідати Південну Корею, адже переможця запрошують на тижневу оплачувану поїздку.

Нагадаємо, що 11 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітала делегація, яка представляла Республіку Корею, у складі якої був Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу. Під час зустрічі поспілкуватися про зміни, які відбулися з часу останнього візиту посла до ЧНУ ім. Петра Могили, а також поговорили про можливі напрямки співпраці та окреслили шляхи вдосконалення корейської мови та культури в місті Миколаєві.

Також на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили діє кілька центрів, де можна ознайомитись з культурою та мовою різних країн.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики