В Могилянці відбувся Конкурс Корейської мови від Інституту Седжонг


22 квітня в Могилянці відбувся Конкурс Корейської мови від Інституту Седжонг. Інститут Седжонг в Миколаєві – це курси корейської мови та культури за підтримки управління Республіки Корея та Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили.

Конкурс Корейської мови проходить раз на рік, навесні. Цього разу 18 учасників, які навчаються в Інститут Седжонг, розташованому на базі ЧНУ ім. Петра Могили, боролись за звання кращого та розповідали свої твори. Окрім цього на гостей чекали розважальний номер та лотерея, за результатами якої присутні отримали подарунки та солодощі.

Оцінювали учасників  журі, до складу якого входили викладачі Седжонг Інституту. Головний приз Конкурсу Корейської мови – можливість безкоштовно відвідати Південну Корею, адже переможця запрошують на тижневу оплачувану поїздку.

Нагадаємо, що 11 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітала делегація, яка представляла Республіку Корею, у складі якої був Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу. Під час зустрічі поспілкуватися про зміни, які відбулися з часу останнього візиту посла до ЧНУ ім. Петра Могили, а також поговорили про можливі напрямки співпраці та окреслили шляхи вдосконалення корейської мови та культури в місті Миколаєві.

Також на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили діє кілька центрів, де можна ознайомитись з культурою та мовою різних країн.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету