В Могилянці відбулись урочисті збори волонтерів


18 вересня відбулись урочисті збори студентів-волонтерів ЧНУ ім. Петра Могили, які організував Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Під час зустрічі волонтери ознайомились із шістьма напрямками їхньої майбутньої діяльності та завданнями, які постануть перед ними. Кожен мав змогу обрати напрямок, який цікавить його найбільше. Керівник центру Світлана Гайдаржи, розповідає навіщо проводять такі зібрання:

«На таких зустрічах студенти розуміють: цікавий їм такий спосіб роботи чи ні. А ми, у свою чергу, розуміємо на скільки волонтери готові працювати».

Волонтерам вручили перші вересневі подяки, а після цього працівники Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім.. Петра Могили провели зі студентами психологічні ігри.

Волонтерство в Могилянці – це допомога з організацією розважальних заходів, акцій , конференцій, як в університеті, так і в структурі Миколаєва, а також чудова нагода знайти однодумців та отримати новий досвід.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …