В Могилянці відбулись урочисті збори волонтерів


18 вересня відбулись урочисті збори студентів-волонтерів ЧНУ ім. Петра Могили, які організував Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Під час зустрічі волонтери ознайомились із шістьма напрямками їхньої майбутньої діяльності та завданнями, які постануть перед ними. Кожен мав змогу обрати напрямок, який цікавить його найбільше. Керівник центру Світлана Гайдаржи, розповідає навіщо проводять такі зібрання:

«На таких зустрічах студенти розуміють: цікавий їм такий спосіб роботи чи ні. А ми, у свою чергу, розуміємо на скільки волонтери готові працювати».

Волонтерам вручили перші вересневі подяки, а після цього працівники Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім.. Петра Могили провели зі студентами психологічні ігри.

Волонтерство в Могилянці – це допомога з організацією розважальних заходів, акцій , конференцій, як в університеті, так і в структурі Миколаєва, а також чудова нагода знайти однодумців та отримати новий досвід.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).