В Могилянці стартує цикл програм під назвою «На жовтому дивані»


Сьогодні, 30 жовтня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась перша зйомка програми під назвою «На жовтому дивані». Проект має на меті спілкування  з деканами усіх інститутів та факультетів Могилянки у формі бліц-опитувань.

Ведучим програми є директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, який сьогодні в студії говорив з  першим гостем –  деканом Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олександром Шевчуком.

Такий проект є досить цікавою формою спілкування, під час якої за невеликий проміжок часу можна отримати відповіді на низку оригінальних питань.

«Програма складається з трьох блоків запитань, а наприкінці програми гість обов’язково повинен виголосити програму-промову, яка буде чітко регламентована пісочним годинником», – розповідає ведучий, Олександр Пронкевич.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …