В Могилянці стартує цикл програм під назвою «На жовтому дивані»

Сьогодні, 30 жовтня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась перша зйомка програми під назвою «На жовтому дивані». Проект має на меті спілкування  з деканами усіх інститутів та факультетів Могилянки у формі бліц-опитувань.

Ведучим програми є директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, який сьогодні в студії говорив з  першим гостем –  деканом Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олександром Шевчуком.

Такий проект є досить цікавою формою спілкування, під час якої за невеликий проміжок часу можна отримати відповіді на низку оригінальних питань.

«Програма складається з трьох блоків запитань, а наприкінці програми гість обов’язково повинен виголосити програму-промову, яка буде чітко регламентована пісочним годинником», – розповідає ведучий, Олександр Пронкевич.