В Могилянці стартує цикл програм під назвою «На жовтому дивані»


Сьогодні, 30 жовтня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась перша зйомка програми під назвою «На жовтому дивані». Проект має на меті спілкування  з деканами усіх інститутів та факультетів Могилянки у формі бліц-опитувань.

Ведучим програми є директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, який сьогодні в студії говорив з  першим гостем –  деканом Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олександром Шевчуком.

Такий проект є досить цікавою формою спілкування, під час якої за невеликий проміжок часу можна отримати відповіді на низку оригінальних питань.

«Програма складається з трьох блоків запитань, а наприкінці програми гість обов’язково повинен виголосити програму-промову, яка буде чітко регламентована пісочним годинником», – розповідає ведучий, Олександр Пронкевич.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …