В Могилянці стартує цикл програм під назвою «На жовтому дивані»

Сьогодні, 30 жовтня, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась перша зйомка програми під назвою «На жовтому дивані». Проект має на меті спілкування  з деканами усіх інститутів та факультетів Могилянки у формі бліц-опитувань.

Ведучим програми є директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, Олександр Пронкевич, який сьогодні в студії говорив з  першим гостем –  деканом Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили, Олександром Шевчуком.

Такий проект є досить цікавою формою спілкування, під час якої за невеликий проміжок часу можна отримати відповіді на низку оригінальних питань.

«Програма складається з трьох блоків запитань, а наприкінці програми гість обов’язково повинен виголосити програму-промову, яка буде чітко регламентована пісочним годинником», – розповідає ведучий, Олександр Пронкевич.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77