В Могилянці провели психологічно-стратегічну гру “Тюрма”

18 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили студенти Могилянки взяли участь у командній стратегічно-психологічній грі «Тюрма», створеній провідним німецьким психологом Гюнтером Хорном.

Гра була проведена в  Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили психологом Центру, Анною Деркач.

Настільна гра в першу чергу є стратегічною та психологічною, сприяє розвитку комунікації, вміння переконувати, домовлятись та відстоювати свої інтереси.

«Це вже не перша гра, яку проводить Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили. В нашому Центрі один із напрямів – це соціально-психологічні ігри, в яких може взяти участь будь-який студент, або навіть викладач (якщо в нього є на це час). Працюючи з психологом, учасники ігор можуть опосередковано вирішити певні особистісні питання», – розповідає психолог Центру Анна Деркач.

Також ближче до Нового року в Центрі планують провести ще одну гру для студентів, аби зняти емоційну напругу після сесії та налаштуватися на свята.

За більш детальною інформацією можна звернутись у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили (4-107) або написати у групу центру на Фейсбук.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.