В Могилянці провели психологічно-стратегічну гру “Тюрма”

18 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили студенти Могилянки взяли участь у командній стратегічно-психологічній грі «Тюрма», створеній провідним німецьким психологом Гюнтером Хорном.

Гра була проведена в  Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили психологом Центру, Анною Деркач.

Настільна гра в першу чергу є стратегічною та психологічною, сприяє розвитку комунікації, вміння переконувати, домовлятись та відстоювати свої інтереси.

«Це вже не перша гра, яку проводить Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили. В нашому Центрі один із напрямів – це соціально-психологічні ігри, в яких може взяти участь будь-який студент, або навіть викладач (якщо в нього є на це час). Працюючи з психологом, учасники ігор можуть опосередковано вирішити певні особистісні питання», – розповідає психолог Центру Анна Деркач.

Також ближче до Нового року в Центрі планують провести ще одну гру для студентів, аби зняти емоційну напругу після сесії та налаштуватися на свята.

За більш детальною інформацією можна звернутись у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили (4-107) або написати у групу центру на Фейсбук.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …