В Могилянці провели психологічно-стратегічну гру “Тюрма”

18 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили студенти Могилянки взяли участь у командній стратегічно-психологічній грі «Тюрма», створеній провідним німецьким психологом Гюнтером Хорном.

Гра була проведена в  Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили психологом Центру, Анною Деркач.

Настільна гра в першу чергу є стратегічною та психологічною, сприяє розвитку комунікації, вміння переконувати, домовлятись та відстоювати свої інтереси.

«Це вже не перша гра, яку проводить Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили. В нашому Центрі один із напрямів – це соціально-психологічні ігри, в яких може взяти участь будь-який студент, або навіть викладач (якщо в нього є на це час). Працюючи з психологом, учасники ігор можуть опосередковано вирішити певні особистісні питання», – розповідає психолог Центру Анна Деркач.

Також ближче до Нового року в Центрі планують провести ще одну гру для студентів, аби зняти емоційну напругу після сесії та налаштуватися на свята.

За більш детальною інформацією можна звернутись у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили (4-107) або написати у групу центру на Фейсбук.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.