В Могилянці продовжують відбуватись засідання психологічного клубу «SPЕАKING CLUB MIX»

В Могилянці продовжують відбуватись засідання  психологічного клубу «SPIKING CLUB MIX»

На базі ЧНУ ім. Петра Могили реалізується проект з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності», одним із завершальних заходів якого є психологічний клуб «SPIKING CLUB MIX».

Заняття проходить у дружній атмосфері і націлені на подолання мовного бар’єру. На початку засідання учасники розповіли про себе та чому вирішили взяти участь у «SPIKING CLUB MIX». Так, для багатьох учасників це стало способом боротьби з дискримінацією в місті Миколаєві та способом покращення розмовної англійської мови. Участь у засіданні клубу взяли студенти, співробітники університету та школярі.

Нагадаємо, що зустрічі проходять щосереди в аудиторії 10-109 і приєднатися можуть усі охочі.