В Інституті філології проведено конкурс читців «Звучить Кобзареве Слово»

12 березня за ініціативи викладачів кафедри української філології, теорії та історії літератури Т .П. Шестопалової та В. М. Руссової було проведено конкурс читців «Звучить Кобзареве Слово», в якому взяли участь студенти різних спеціальностей Інституту філології (141, 142, 143, 144/2, 146, 248 та 347).

До складу журі були запрошені: відомий миколаївський просвітянин, актор М. Євтушенко, який вже довгий час допомагає в організації та проведенні шевченкових днів у ЧНУ ім .Петра Могила; доцент, к.філол.н. І. Береза та наша випускниця, журналіст С. Вовк. Особливістю цьогорічного конкурсу стала номінація «Глядацька симпатія», переможця якої визначали присутні студенти, які не брали участі у самому конкурсі.

Зазначимо, що результати майже співпали. Під час заходу також було вручено Диплом, яким було нагороджено А. Слобадянюк за ІІ місце в регіональному конкурсі студентської молоді «Борітеся – поборете!», присвяченого памяті Ю. Єненка. Це змагання було ініційовано у Луганському національному університеті ім. Т. Шевченка (Старобільськ).

Вітаємо переможців конкурсу читців: І місце – Анастасія Слобадянюк (347 гр.); ІІ – Павлина Сегляник (248 гр.); ІІІ – Валерія Бурлаченко (347 гр.). А у номінації «Глядацька симпатія» перемогу здобула Павлина Сегляник.