В Інституті філології проведено конкурс читців «Звучить Кобзареве Слово»

12 березня за ініціативи викладачів кафедри української філології, теорії та історії літератури Т .П. Шестопалової та В. М. Руссової було проведено конкурс читців «Звучить Кобзареве Слово», в якому взяли участь студенти різних спеціальностей Інституту філології (141, 142, 143, 144/2, 146, 248 та 347).

До складу журі були запрошені: відомий миколаївський просвітянин, актор М. Євтушенко, який вже довгий час допомагає в організації та проведенні шевченкових днів у ЧНУ ім .Петра Могила; доцент, к.філол.н. І. Береза та наша випускниця, журналіст С. Вовк. Особливістю цьогорічного конкурсу стала номінація «Глядацька симпатія», переможця якої визначали присутні студенти, які не брали участі у самому конкурсі.

Зазначимо, що результати майже співпали. Під час заходу також було вручено Диплом, яким було нагороджено А. Слобадянюк за ІІ місце в регіональному конкурсі студентської молоді «Борітеся – поборете!», присвяченого памяті Ю. Єненка. Це змагання було ініційовано у Луганському національному університеті ім. Т. Шевченка (Старобільськ).

Вітаємо переможців конкурсу читців: І місце – Анастасія Слобадянюк (347 гр.); ІІ – Павлина Сегляник (248 гр.); ІІІ – Валерія Бурлаченко (347 гр.). А у номінації «Глядацька симпатія» перемогу здобула Павлина Сегляник.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.