В Інституті державного управління відбувся захист магістерських робіт

27 березня в Інституті державного управління відбувалися визначальні події. Магістранти підійшли до фіналу навчання. Було проведено захист магістерських робіт. Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

Головою державної екзаменаційної коміссії цього разу була доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України Світлана Костянтинівна Хаджирадєва. Вона високо оцінила підготовку магістрів державного управління та актуальну тематику магістерських робіт.
Окрім того до складу членів комісії увійшли: Кальчeнко Ольга Олeксандрівна – заступник начальника міжрeгіонального управління Національного агeнтства Украіни з питань дeржавноі служби в Одeській, Миколаівській та Хeрсонській областях
Ємeльянов Володимир Михайлович – дирeктор ІДУ, доктор наук з дeржавного управління, профeсор.
Євтушeнко Олeксандр Никифорович – доктор політичних наук, профeсор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування.
Бондар Ганна Лeонідівна – кандидат політичних наук, доцeнт

Разом із якісними знаннями магістранти довели свою обізнаність із різних галузей суспільно-політичного життя. У випускних роботах порушуються питання децентралізації влади в Україні, модернізації системи державного управління, кадрової політики, адміністративних послуг, громадського контролю за діяльністю органів публічного управління тощо.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».