В ЧНУ відбувся фінал фестивалю учнівської молоді «Ліга кращих»


14 грудня 2018 року в ЧНУ імені П.Могили пройшов фінал фестивалю учнівської молоді «Ліга кращих». Фестиваль організовано кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА.

Відкривали фестиваль ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, директор Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Ємельянов та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Юліана Палагнюк.

Метою проведення фестивалю є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, формування покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підведення підсумків роботи учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позашкільної освіти.

Фестиваль учнівської молоді «Ліга кращих» проходив у два тури. У ході першого дистанційного туру учні подавали заявки встановленого зразка на участь у конкурсі та короткий опис роботи в Оргкомітет конкурсу, а фахове журі визначило фіналістів конкурсу – учасників II туру. Другий тур – конкурс-захист робіт учнями-фіналістами (проводився як захист робіт учнів у ході наукових-дебатів (читань)).

За результатами першого туру до фіналу було рекомендовано 13 учнівських команд та більше 40 учнів, які представляли загальноосвітні школи м. Миколаєва та Миколаївської області у таких номінаціях, як: «Соціальний винахідник», «Соціальний спікер», «Людина і світ» та «Соціальна реклама». Загалом, цього року фестиваль зібрав у стінах університету близько 120 учнів-учасників, їхніх однокласників та вчителів-наукових керівників.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили викладачі ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та кафедри української філології, теорії та історії літератури, представники громадських організацій, мовних шкіл, медіа центру та центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню університету.

У номінації «Соціальний винахідник» перемогу здобули Алєйнік Катерина Андріївна, Стукалюк Вадим Юрійович, Супрунова Вікторія Андріївна, учні 10 класу Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів з проектом «Зона відпочинку на березі р. Інгул» (науковий керівник – Гінкул Ганна Сергіївна). Друге місце вибороли Радченко Павло Олександрович, Гук Ірина Максимівна, учні 11-Б класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №53 з проектом «Поліпшення стану шкільного подвір’я ЗОШ№53» (науковий керівник – Данилова Катерина Михайлівна та Трибухіна Олена Анатоліївна). Трете місце посіла команда учнів 9 класу Вознесенської ЗОШ №3 Гончаренко Іван Сергійович, Бурдуков Іван Сергйович, Сурженко Аліна Романівна с соціальним проектом «Я – такий, як ВСІ» (науковий керівник  – Нечипорук Інна Миколаївна).

У номінації «Соціальна реклама» за результатами інтернет-голосування переміг з кількістю 213 голосів Белінський Ігор Олегович, учень 10 класу Врадіївської ЗОШ №1 I-III ступенів (науковий керівник – Сарахан Анжела Василівна) з соціальним роликом «Разом до здорового майбутнього»

У номінації «Соціальний спікер» перше місце посів  Кубай Роман Олександрович, ученик 11 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 (науковий керівник – Новицька Ганна Володимирівна. Друге – Бурейко Поліна Дмитрівна, учениця 11 класу Зеленоярського закладу Загальноїсередньої освіти (науковий керівник – Слащова Марія Василівна). Трете місце виборов Вінніченко Олександр Анатолійович, учень 10 класу Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Дорошенко Юрій Миколайович).

У номінації «Соціальний спікер (англійською мовою)» перше місце посіла Лещинська Антоніна Денисівна, учениця 11-А класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШ № 22 І-ІІІ ступенів (науковий керівник – Первова Марина Марківна). Друге місце посіла Ткаченко Марія Олександрівна, учениця 10-А класу Миколаївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №16 (науковий керівник – Василюк Тетяна Олегівна). А трете місце – Нечитайло Єлизавета Валеріївна, учениця 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 (науковий керівник – Новицька Ганна Володимирівна).

У номінації «Людина і світ» перше місце посіла Лазаренко Анастасія  Андріївна, учениця 8 класу Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 61 з роботою «Природа стресу і методи його подолання» (науковий керівник – Дроботенко Наталя  Іванівна). Друге – Даценко Марія Іванівна, учениця 11 класу Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 61 з роботою «Буктрейлер как STEAM – підхід до розвиткі інтересу до книжок на уроках літератури» (науковий керівник – Керлан Ольга Миколаївна). Третє місце посіла Пустякова Ольга Олегівна, учениця Миколаївської ЗОШ I-IIIступенів №61 з роботою «Оцінка впливу екологічних і транспортних процесів на життєдіяльність» (науковий керівник – Чуяк Лариса Олександрівна).

На урочистому закритті фестивалю переможці та учасники були нагороджені грамотами, дизайнерськими футболками, грошовими преміями від головного спонсора фестивалю УКРАВІТ – провідного українського виробника комплексних систем захисту рослин та мікродобрив та Миколаївської морської стивідорної компанії, сертифікатами на безкоштовне навчання в VLP language school, сертифікатами на безкоштовну участь у тренінгах від British counsil за програмою «Активні громадяни» та білетами до кінотеатру від спонсора фестивалю ТРЦ Multiplex.

Оргкомітет фестивалю «Ліга кращих» , кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячні учням за участь у фестивалі, вчителям-науковим консультантам за підготовку номінантів, керівникам закладів середньої освіти за проведену організаційну роботу, спрямовану на посилення взаємокорисних зв’язків, що закладають фундамент у системі «школа-університет».

Вітаємо переможців та усіх учасників фестивалю, бажаємо подальших успіхів та перемог! Більш детально про фестиваль читай на сторінці кафедри.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …