В ЧНУ відбувся благодійний ярмарок


4 грудня у дворику 11 корпусу Могилянки відбувся благодійний ярмарок.

Захід організовано з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центром українських студій ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти Інституту філології приготували товари для ярмарку, серед яких було чимало  різноманітних солодощів. Також було представлено власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки, якими зазвичай прикрашають вхід до будинку.  На ярмарку була присутня студентка, яка в образі гадалки розповідала присутнім про майбутнє і таким чином теж поповнювала благодійну скриньку.

На зібрані кошти планують придбати подарунки до свята Святого Миколая для дітей-сиріт одного з інтернатів Миколаєва дітей-сиріт.

«Ми зробимо свято для діток інтернату міста Миколаєва. Відповідно до суми, яку назбирали, ми і визначимося в який інтернат будемо купувати подарунки. По факту, наші студенти зараз є волонтерами, а це дуже важлива складова нашого життя –допомагати один одному, допомагати тим, кому це дійсно треба», – розповідає про захід старший викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Ольга Поліщук.

 

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.