В ЧНУ відбувся благодійний ярмарок

4 грудня у дворику 11 корпусу Могилянки відбувся благодійний ярмарок.

Захід організовано з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центром українських студій ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти Інституту філології приготували товари для ярмарку, серед яких було чимало  різноманітних солодощів. Також було представлено власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки, якими зазвичай прикрашають вхід до будинку.  На ярмарку була присутня студентка, яка в образі гадалки розповідала присутнім про майбутнє і таким чином теж поповнювала благодійну скриньку.

На зібрані кошти планують придбати подарунки до свята Святого Миколая для дітей-сиріт одного з інтернатів Миколаєва дітей-сиріт.

«Ми зробимо свято для діток інтернату міста Миколаєва. Відповідно до суми, яку назбирали, ми і визначимося в який інтернат будемо купувати подарунки. По факту, наші студенти зараз є волонтерами, а це дуже важлива складова нашого життя –допомагати один одному, допомагати тим, кому це дійсно треба», – розповідає про захід старший викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Ольга Поліщук.