В ЧНУ відбувся благодійний ярмарок

4 грудня у дворику 11 корпусу Могилянки відбувся благодійний ярмарок.

Захід організовано з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центром українських студій ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти Інституту філології приготували товари для ярмарку, серед яких було чимало  різноманітних солодощів. Також було представлено власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки, якими зазвичай прикрашають вхід до будинку.  На ярмарку була присутня студентка, яка в образі гадалки розповідала присутнім про майбутнє і таким чином теж поповнювала благодійну скриньку.

На зібрані кошти планують придбати подарунки до свята Святого Миколая для дітей-сиріт одного з інтернатів Миколаєва дітей-сиріт.

«Ми зробимо свято для діток інтернату міста Миколаєва. Відповідно до суми, яку назбирали, ми і визначимося в який інтернат будемо купувати подарунки. По факту, наші студенти зараз є волонтерами, а це дуже важлива складова нашого життя –допомагати один одному, допомагати тим, кому це дійсно треба», – розповідає про захід старший викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Ольга Поліщук.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77