В ЧНУ пройшла лекція Ю.М. Швалба “Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів”

24 листопада 2018 року в Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню відбулась зустріч з професором, доктором психологічних наук Ю.М. Швалбою, який виступив з лекцією “Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів”

Захід відвідали психологи, викладачі та студенти ЧНУ ім. Петра Могили. На лекції обговорювали актуальність проблеми, яка полягає в тому, що в сучасному вимогливому та швидкозмінному соціально-економічному середовищі рівень освіти значною мірою залежатиме від результативності запровадження технологій навчання, що ґрунтуються на нових методологічних засадах, сучасних дидактичних принципах та психолого – педагогічних теоріях, які розвивають діяльнісний підхід до навчання.

У сучасному інформаційному суспільстві Студент має бути затребуваним професіоналом, який володіє самостійністю, ініціативністю, гнучкістю мислення, мобільністю, самоосвітньою компетентністю. Зважаючи на це, головним завданням усіх типів освітніх установ, та університету зокрема, є підготовка студентів, здатних адаптуватися в мінливих життєвих ситуаціях, готових самостійно набувати знання і критично мислити, вміло застосовувати їх на практиці, самостійно організовувати свою навчальну діяльність і вільний час.