В ЧНУ імені Петра Могили відбувся день відкритих дверей «Могилянські Profi-проби»

23 травня 2021 року о в ЧНУ імені Петра Могили відбувся день відкритих дверей «Могилянські  Profi-проби». Кожен з абітурієнтів мав змогу спробувати себе у ролі фахівця обраної спеціальності.

У холі головного університетського корпусу було встановлено пункт реєстрації гостей, де також можна було отримати усю необхідну інформацію про навчальний заклад та про спеціальність, на якій абітурієнт хотів би навчатись. Додаткову інформацію вступники могли також дізнатись у внутрішньому дворику ЧНУ.

О 10:30 із вітальним словом виступив ректор університету, Леонід Клименко. Після цього   відповідальна секретарка Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили Анна Алексєєва розповіла майбутнім студентам про нововведення стосовно проходження ЗНО і правил подачі документів для вступу на відповідні спеціальності. Також гостей привітала директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Могилянки Ганна Норд і дала мудрі настанови щодо майбутнього абітурієнтів.

Після офіційної частини декани факультетів презентували спеціальності та ділилися власним досвідом професій, які опановуватимуть абітурієнти.

У внутрішньому дворику університету були встановлені інтерактивні тематичні локації, де всі охочі могли спробувати себе у ролі фахівця тієї чи іншої галузі. Так, можна було відчути себе практикуючим археологом, мільйонером, навчитись знешкоджувати злочинців, професійно влучати в ціль, майстром з надання першої допомоги, вдосконалити свої знання з мови, спробувати себе в управлінні дроном, стати неперевершеним інтерв’юером. Деякі спеціальності показували для гостей майстер-класи.

Також на свято завітали казкові персонажі, з якими залюбки фотографувалися усі охочі. Були й ворожки, які передбачували долю абітурієнтів і пророкували їм вступ на бюджет до омріяних факультетів.

У внутрішньому дворику знаходився тест-офіс Миколаївського регіонального центру зайнятості, де школярі могли отримати профдіагностику і додатково проконсультуватися з приводу вибору професії та побудови подальшої кар’єри.

На локаціях було багато смаколиків, а також приємні призи за участь у Profi-пробах.

Більше фото тут