В ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг з правил супроводження осіб з інвалідністю

У вівторок 15 травня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг, пов’язаний з реабілітацією та супроводом людей на візках.

Захід відбувся завдяки співпраці громадської організації міста Миколаєва та ЧНУ ім. Петра Могили. Організаторами стали представники Миколаївського фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія» та декан факультету соціології ЧНУ ім. Петра Могили Дмитро Сай. Тренінг проводили голова клубу Руслан Бузик та реабілітолог Оксана Дегтярьова.

Декан факультету соціології Дмитро Сай

Захід пройшов у лекційній та практичній формах. Першим етапом для впровадження  інклюзивного туризму в Миколаївській області, на думку організаторів, є подолання психологічної незручності між людиною на візку та людиною, яка буде супроводжувати її, а також ознайомлення з правилами поводження з людьми з особливими потребами.

У другій частині тренінгу студенти ЧНУ ім. Петра Могили  застосували інформацію, подану на лекції. Кожен з учасників тренінгу спробував на собі роль супровідника для людини на візку. Студентів навчали, як правильно допомогти людині на візку пересуватися сходами, як перемістити людину з візка у положення сидячи або лежачи.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.