В ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг з правил супроводження осіб з інвалідністю

У вівторок 15 травня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся тренінг, пов’язаний з реабілітацією та супроводом людей на візках.

Захід відбувся завдяки співпраці громадської організації міста Миколаєва та ЧНУ ім. Петра Могили. Організаторами стали представники Миколаївського фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія» та декан факультету соціології ЧНУ ім. Петра Могили Дмитро Сай. Тренінг проводили голова клубу Руслан Бузик та реабілітолог Оксана Дегтярьова.

Декан факультету соціології Дмитро Сай

Захід пройшов у лекційній та практичній формах. Першим етапом для впровадження  інклюзивного туризму в Миколаївській області, на думку організаторів, є подолання психологічної незручності між людиною на візку та людиною, яка буде супроводжувати її, а також ознайомлення з правилами поводження з людьми з особливими потребами.

У другій частині тренінгу студенти ЧНУ ім. Петра Могили  застосували інформацію, подану на лекції. Кожен з учасників тренінгу спробував на собі роль супровідника для людини на візку. Студентів навчали, як правильно допомогти людині на візку пересуватися сходами, як перемістити людину з візка у положення сидячи або лежачи.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники