В ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Енерго – Fest

21 вересня 2020 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Енерго – Fest 2020. Основна мета заходу популяризація заходів енергоощадження, енергоефективності та альтернативної енергетики.

фото 1.JPG

Проведення Енерго – Fest 2020 на базі ЧНУ ім. Петра Могили, було організовано Центром соціально – психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили під керівництвом Світлани Гайдаржи.

Розпочався Енерго – Fest 2020 з організованої у внутрішньому дворику Могилянки, виставки — презентації досвіду енергоощадження і вироблення взаємозамінної енергії у південному регіоні.

фото 2.JPG

Участь у виставці взяли багато підприємств та організацій Миколаєва та Миколаївської області такі як: центр енергоефективності м. Миколаєва; центр підтримки бізнесу; приватне підприємство «Solar service»; приватне акціонерне товариство «Вітряний парк Очаківський»; товариство з обмеженою відповідальністю «Вентс» (система рекуперації повітря); товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство EKO-STAR»; компанія «Ceresit»; Ощадбанк, Укргазбанк, Кредобанк, ПриватБанк та багато інших.

фото 3.JPG

Урочиста частина заходу проходила в читальній залі Могилянки. Її відкрив проректор з наукової роботи, доктор державного управління, професор Беглиця Володимир Петрович.

фото 4.JPG

Також з вітальними словами виступили: Микола Круглов, народний депутат 4,5,6,7 скликання, Почесний громадянин м. Миколаєва;

фото 5.JPG

Олександр Омельчук заступник міського голови; Тетяна Гвоздь, регіональна координаторка ПРООН у Миколаївській області; Віталій Васильєв, директор комунального підприємства «Центр енергоефективності м. Миколаєва» та Артем Ващиленко, директор «Центру підтримки бізнесу».

Модератором заходу виступила директорка Навчально – наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд, яка оголосила, що у рамках Енерго – Fest 2020 презентується урочисте відкриття групи проєкту «Норвегія -Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) за напрямом підготовки «Енергетичний менеджмент та енергоаудит» для військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур та звільнених з військової служби, учасників АТО/ООС та членів їх родин.

фото 6.JPG

Ганна Норд розповіла, з чого саме буде складатися навчання за цим напрямом підготовки та представила команду проєкту. Програма навчання налічує 500 годин, викладання предметів за програмою забезпечать викладачі двох кафедр ЧНУ ім. Петра Могили: кафедри менеджменту та кафедри автоматизації та комп’ютерно — інтегрованих технологій.

Привітати учасників нової навчальної групи проєкту «Норвегія -Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) приїхав президент міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» Володимир Рубцов, який розповів, що цього року проєкт проходить у 18 містах України, і у навчанні, за напрямом підготовки «Енергетичний менеджмент та енергоаудит», візьмуть участь близько 500 осіб.

фото 7.JPG

У масштабному заході Енерго – Fest 2020 взяли участь: студенти ЧНУ імені Петра Могили; військовослужбовці Збройних Сил України та інших силових структур та звільнені з військової служби, учасники АТО/ООС та члени їх родин; об’єднання власників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (ОСББ); об’єднані територіальні громади (ОТГ); проєктні організації; комунальні підприємства.

фото 8.JPG

Також на Енерго – Fest 2020 були проведені круглі столи: «Енергоефективність: можливості для підприємств та ОТГ» та «Прогресивні енергоощадні технології: можливості для ОСББ та підприємств».

фото 9.JPG

Такі заходи – чудова нагода познайомитися з технологіями  енергоощадження та  енергоефективності та більше дізнатися про  альтернативну енергетику.

фото 10.JPG