В ЧНУ ім. Петра Могили відбулось засідання “Наукової студії” “Проблеми і тенденції світових економічних процесів”.

На заході виступила зі змістовною лекцією доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ЧНУ ім. Петра Могили, Вікторія Палехова.

Студентка другого курсу, Яна Тараненко, виступила перед присутніми з інформацією про штучний інтелект та розповіда пор прогнози щодо професій майбутнього.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77