В ЧНУ ім. Петра Могили відбулась трансляція першого випуску програми «Контраргумент»

30 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась трансляція першого випуску  ток-шоу «Контраргумент». Ця програма є спільним продуктом Petro Mohyla TV і інформаційного ресурсу “Громада.News”. Ток-шоу “Контраргумент” – це “відродження” телепроєкту, який виходив в ефір на обласному телеканалі “Миколаїв” з 2014 по 2017 рік. Ця програма — своєрідний майданчик, де кожен хто забажає, може висловити свою точку зору на ті, або інші події, вільно виразити свою громадянську позицію, надавши власні аргументи опонентам. Ведучий програми – миколаївський журналіст Ярослав Індиков. Присутні у студії умовно поділяються на гостей та експертів.

Програма є інтерактивною, вона транслюється в інтернет на ютуб канал.

Планується, що виходити програма буде один раз на тиждень. До створення програми окрім знімальної групи інформаційного ресурсу “Громада.News”, залучені співробітники медіацентру ЧНУ ім. Петра Могили та студенти спеціальності “Журналістика” інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Темою першого випуску програми «Контраргумент» 30 жовтня, була реформа вищої освіти, що анонсується новим урядом. Чи виживуть місцеві університети в нових умовах? Що буде з ринком праці в регіонах? Чого чекати від цих змін Миколаєву і миколаївцям? Гостями, які обговорювали цю тему у студії, були: Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної ради, Леонід Клименко, ректор ЧНУ ім.Петра Могили, Людмила Алпєєва, заступниця директора Обласного центру зайнятості.

Варто зазначити, що для того, щоб програма «Контраргумент» могла виходити в ефір з телевізійного майданчика ЧНУ ім. Петра Могили, частину приміщення було переобладнувано та оформлено у стилістиці програми. Також були закуплені меблі та техніка для стрімінгу програми в інтернет.

Гадаємо, що програма “Контраргумент”, яка транслюватиметься  з телевізійної студії ЧНУ ім. Петра Могили стане своєрідним майданчиком для тих, хто небайдужий до процесів, що відбуваються в нашому місті, країні, в суспільстві в цілому, а значить у програмі ми побачимо міський та обласний політикум, керівників установ та підприємств, яскравих особистостей нашого міста та області та просто пересічних містян Миколаєва та Миколаївської області.