В ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться університетський етап XXI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Традиційно 9 листопада, у день української писемності та мови, в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за сприяння кафедри української філології та міжкультурної комунікації відбудеться університетський етап XXI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Головна мета конкурсу – становлення кожного українця в українському слові, в його минулому, сьогоденні та майбутньому, утвердження української мови як державної, піднесення її престижності.

Цьогорічний університетський етап конкурсу вперше проводиться в дистанційному форматі. На платформі Moodle ЧНУ імені Петра Могили 9 листопада учасники конкурсу о 15.30 отримають доступ до завдань.

Варто нагадати, що конкурс проводиться з 2007 року на виконання Указів Президента України «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» та «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови».

Зичимо всім учасникам конкурсу творчого натхнення та якнайкращих результатів!

фото.jpg