В ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»

23 вересня о 12:00 в приміщенні вченої ради університету ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»!

Запрошуємо директорів шкіл, вчителів, учнів та студентів, працівників та друзів ЧНУ імені Петра Могили долучитися до презентації.

Проєкт «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» спрямований  на створення співпраці з ЗОШ Миколаївської області та проведення активних досліджень школярами (9-11 класів) та студентами у галузі європейських студій. В рамках проєкту: безкоштовні школи, інтерактивні лекції, тренінги, рольові ігри та багато чого цікавого. Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники. Учасники проєкту  розроблять  власні проєкти з вивчення ЄС, презентують їх наприкінці навчання та отримають сертифікати ЄС.

Якщо вам цікаво долучитися до проєкту, ви хочете стати партнером проєкту, дізнатися про основні сесії, умови участі — реєструйтеся на подію за посиланням

Всі подробиці стосовно проєкту ви отримаєте на пошту чи соціальні мережі вказані при реєстрації!

Варто нагадати,  що саме доктор  наук з державного управління, професор  ЧНУ імені Петра Могили, Сорока Світлана Вікторівна, отримала  грант для реалізації Проєкту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». А сам проєкт був  високо оцінений на міжнародному конкурсі наукових проєктів і здобув визнання у рамках програми Європейського Союзу «Jean Monnet».

Задля безпеки та здоров’я усіх, презентація відбудеться також в онлайн форматі.