В ЧНУ ІМ. Петра Могили святкуватимемо День Народження Тараса Шевченка!

Запрошуємо всіх охочих!
9 березня о 14:00  в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  святкуватимемо День Народження Тараса Шевченка!

Ласкаво просимо, всіх бажаючих, приєднатися до свята
національного генія, свободи й творчості !!!!!

i7-3cjd_RoA

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.