В ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”


20 листопада, у стінах ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”.

Форум проходить у рамках проекту «Доступність у туристичній сфері», який реалізується кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки у співпраці з громадською організацією «Майстерня добра», міською владою Вознесенська, Інститутом філології ЧНУ та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект «Доступність у туристичній сфері» триває з травня 2018. Сьогодні Форум зібрав більше 100 учнів і вчителів Миколаївської області та студентів з Чернівців, Запоріжжя та Львову.

На відкритті заходу виступили проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Основна мета Форуму полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Миколаївської області, могли реалізувати свої власні соціальні проекти і легко втілити їх у життя.

Тому, власне, цей захід і спрямований на активізацію молоді до участі у громадському житті, формування практичних навичок у вчителів та учнів у напрямку активного громадянства та розробки соціальних проектів.

Протягом роботи Форуму, окрім презентації вже реалізованих проектів, на учасників чекають майстер-класи, зустрічі з цікавими спікерами, захопливі квести та конкурси.

Родзинкою заходу стали Фотовиставка учасників форуму та прем’єрний показ короткометражного фільму «Мої мрії доступні».

Більш детальну інформацію про Форум шукай на сторінці кафедри у Фейсбук.

Події та оголошення


червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …

липня
13
Молодіжний обмін у Нідерландах 13-21 липня

NGO Go On шукає учасників для участі у молодіжному обміні «Beea reason 2 be 2 gether». 35 молодих людей з Нідерландів, України, Вірменії, Словаччини та Іспанії протягом тижня будуть спільно працювати над покращенням знань щодо саморозвитку, міжнаціональної рівності, медіаграмотності і …