В ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”

20 листопада, у стінах ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”.

Форум проходить у рамках проекту «Доступність у туристичній сфері», який реалізується кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки у співпраці з громадською організацією «Майстерня добра», міською владою Вознесенська, Інститутом філології ЧНУ та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект «Доступність у туристичній сфері» триває з травня 2018. Сьогодні Форум зібрав більше 100 учнів і вчителів Миколаївської області та студентів з Чернівців, Запоріжжя та Львову.

На відкритті заходу виступили проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Основна мета Форуму полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Миколаївської області, могли реалізувати свої власні соціальні проекти і легко втілити їх у життя.

Тому, власне, цей захід і спрямований на активізацію молоді до участі у громадському житті, формування практичних навичок у вчителів та учнів у напрямку активного громадянства та розробки соціальних проектів.

Протягом роботи Форуму, окрім презентації вже реалізованих проектів, на учасників чекають майстер-класи, зустрічі з цікавими спікерами, захопливі квести та конкурси.

Родзинкою заходу стали Фотовиставка учасників форуму та прем’єрний показ короткометражного фільму «Мої мрії доступні».

Більш детальну інформацію про Форум шукай на сторінці кафедри у Фейсбук.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.