В ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”

20 листопада, у стінах ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”.

Форум проходить у рамках проекту «Доступність у туристичній сфері», який реалізується кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки у співпраці з громадською організацією «Майстерня добра», міською владою Вознесенська, Інститутом філології ЧНУ та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект «Доступність у туристичній сфері» триває з травня 2018. Сьогодні Форум зібрав більше 100 учнів і вчителів Миколаївської області та студентів з Чернівців, Запоріжжя та Львову.

На відкритті заходу виступили проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Основна мета Форуму полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Миколаївської області, могли реалізувати свої власні соціальні проекти і легко втілити їх у життя.

Тому, власне, цей захід і спрямований на активізацію молоді до участі у громадському житті, формування практичних навичок у вчителів та учнів у напрямку активного громадянства та розробки соціальних проектів.

Протягом роботи Форуму, окрім презентації вже реалізованих проектів, на учасників чекають майстер-класи, зустрічі з цікавими спікерами, захопливі квести та конкурси.

Родзинкою заходу стали Фотовиставка учасників форуму та прем’єрний показ короткометражного фільму «Мої мрії доступні».

Більш детальну інформацію про Форум шукай на сторінці кафедри у Фейсбук.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).