В ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”

20 листопада, у стінах ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”.

Форум проходить у рамках проекту «Доступність у туристичній сфері», який реалізується кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки у співпраці з громадською організацією «Майстерня добра», міською владою Вознесенська, Інститутом філології ЧНУ та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект «Доступність у туристичній сфері» триває з травня 2018. Сьогодні Форум зібрав більше 100 учнів і вчителів Миколаївської області та студентів з Чернівців, Запоріжжя та Львову.

На відкритті заходу виступили проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Основна мета Форуму полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Миколаївської області, могли реалізувати свої власні соціальні проекти і легко втілити їх у життя.

Тому, власне, цей захід і спрямований на активізацію молоді до участі у громадському житті, формування практичних навичок у вчителів та учнів у напрямку активного громадянства та розробки соціальних проектів.

Протягом роботи Форуму, окрім презентації вже реалізованих проектів, на учасників чекають майстер-класи, зустрічі з цікавими спікерами, захопливі квести та конкурси.

Родзинкою заходу стали Фотовиставка учасників форуму та прем’єрний показ короткометражного фільму «Мої мрії доступні».

Більш детальну інформацію про Форум шукай на сторінці кафедри у Фейсбук.