В ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”


20 листопада, у стінах ЧНУ ім. Петра Могили розпочався триденний форум ініціативної учнівської молоді «Доступний туризм”.

Форум проходить у рамках проекту «Доступність у туристичній сфері», який реалізується кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки у співпраці з громадською організацією «Майстерня добра», міською владою Вознесенська, Інститутом філології ЧНУ та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Проект «Доступність у туристичній сфері» триває з травня 2018. Сьогодні Форум зібрав більше 100 учнів і вчителів Миколаївської області та студентів з Чернівців, Запоріжжя та Львову.

На відкритті заходу виступили проректор з наукової роботи Володимир Беглиця, директор Інституту філології Олександр Пронкевич, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Юліана Палагнюк.

Основна мета Форуму полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Миколаївської області, могли реалізувати свої власні соціальні проекти і легко втілити їх у життя.

Тому, власне, цей захід і спрямований на активізацію молоді до участі у громадському житті, формування практичних навичок у вчителів та учнів у напрямку активного громадянства та розробки соціальних проектів.

Протягом роботи Форуму, окрім презентації вже реалізованих проектів, на учасників чекають майстер-класи, зустрічі з цікавими спікерами, захопливі квести та конкурси.

Родзинкою заходу стали Фотовиставка учасників форуму та прем’єрний показ короткометражного фільму «Мої мрії доступні».

Більш детальну інформацію про Форум шукай на сторінці кафедри у Фейсбук.

Події та оголошення


серпня
24
Запрошуємо взяти участь у Марші вишиванок до Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року з нагоди 28-ї річниці Незалежності України в Миколаєві відбудеться Марш вишиванок за участі міських громадських організацій. У програмі заходу: покладання квітів до пам’ятника Небесної сотні; урочисте проходження громади міста у вишиванках від пам’ятника Небесної сотні вулицями …

серпня
31
Чудова можливість від Startup Live Kyiv!

Startup Live Kyiv  надає можливість розвинути свій стартап та отримати підтримку менторів з усього світу! Разом із Startup Live Kyiv Ви матимете такі переваги: отримаєте підтримку, критику та заохочення від менторів з усього світу; представите і вдосконалити свою бізнес-ідею; знайдете …

вересня
2
Стипендії для українців на міжнародну програму CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’

Activating Urban Periphery in Eastern Europe Programme (ACT I UP) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини надає 10 стипендій претендентам/кам з України на участь в освітній програмі CANactions School ‘Creating Homes for Tomorrow’. Стипендії покривають 75% вартості навчання (повної …