В ЧНУ ім. Петра Могили почали навчання головні лікарі та кадровий резерв міських, районних і обласних лікарень

З жовтня місяця в ЧНУ ім. Петра Могили у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти почали навчання в магістратурі за освітніми програмами «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» та «Управління закладами охорони здоров’я» головні лікарі та кадровий резерв міських, районних і обласних лікарень.

Заняття проводять професійні бізнес-тренери, сертифіковані коучи, викладачі-практики.

Такий підхід у навчанні головних лікарів та кадрового резерву міських, районних і обласних лікарень є унікальним досвідом для ТОП-менеджерів закладів охорони здоров’я та сприятиме динамічному розвитку клієнто-орієнтованих лікарень.

Набір на освітню програму «Фінансовий менеджмент в сфері охорони здоров’я та фармації» ще триває, тож запрошуємо у ЧНУ ім. Петра Могили на навчання!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році