В ЧНУ ім. Петра Могили почали навчання головні лікарі та кадровий резерв міських, районних і обласних лікарень


З жовтня місяця в ЧНУ ім. Петра Могили у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти почали навчання в магістратурі за освітніми програмами «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» та «Управління закладами охорони здоров’я» головні лікарі та кадровий резерв міських, районних і обласних лікарень.

Заняття проводять професійні бізнес-тренери, сертифіковані коучи, викладачі-практики.

Такий підхід у навчанні головних лікарів та кадрового резерву міських, районних і обласних лікарень є унікальним досвідом для ТОП-менеджерів закладів охорони здоров’я та сприятиме динамічному розвитку клієнто-орієнтованих лікарень.

Набір на освітню програму «Фінансовий менеджмент в сфері охорони здоров’я та фармації» ще триває, тож запрошуємо у ЧНУ ім. Петра Могили на навчання!

 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут