Увага! Розпочато конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус +

Конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2017-2018 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія, відкрито!

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчальної практики. Стипендія НЕ покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном.

На навчальний 2017-2018 рік передбачено по одному місцю для бакалавра, магістра та аспіранта від нашого університету.

Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного відділу такий пакет документів (заповнений виключно в електронному вигляді!):

1. Бланк-заяву
  2. Навчальну угоду Learning Agreement .
  3. Копію закордонного паспорту.
  4. Сертифікат з іспанської або англійської мови (в разі якщо навчання студента буде здійснюватися на англійській мові). Мовна підготовка студента повинна відповідати як мінімум рівню B1 згідно Загальноєвропейської системи за оцінкою володіння іноземною мовою (CEFR).
  5. Мотиваційний лист
  6. CV (за європейським зразком).

Дедлайн подачі документів: 27 жовтня 2017 року.

З усіх питань звертайтеся до міжнародного відділу.

Посилання для завантаження:

Learning Agreement

Бланк – заява: https://docs.google.com/document/d/1JodpgJF5KYjmUD9kL6ndMLNuVDy0MPNa1b9I8Iyrqqg/edit?usp=sharing

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.