Увага! Проведення іспиту з польської мови!

Іспит з польської мови

Дата: 10 червня 2017 – письмовий іспит, 11 червня 2017 – усний іспит
Година: іспит почнеться о 9:00, прохання прийти о 8:30
Місце: збиратимемось у входу до головного корпусу ЧНУ (вул. 68 Десантників 10, м. Миколаїв), Вас проведуть до аудиторій.
Увага! Взяти документ з фотографією та ручки; не користуватися сотовими телефонами, планшетами та ін.
Учасники, які запізняться, не зможуть взяти участь в іспиті.
Правила можна подивитися тут.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.