Увага! Проведення іспиту з польської мови!

Іспит з польської мови

Дата: 10 червня 2017 – письмовий іспит, 11 червня 2017 – усний іспит
Година: іспит почнеться о 9:00, прохання прийти о 8:30
Місце: збиратимемось у входу до головного корпусу ЧНУ (вул. 68 Десантників 10, м. Миколаїв), Вас проведуть до аудиторій.
Увага! Взяти документ з фотографією та ручки; не користуватися сотовими телефонами, планшетами та ін.
Учасники, які запізняться, не зможуть взяти участь в іспиті.
Правила можна подивитися тут.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.