Увага! Подовжено подачу тез доповідей на конференцію “Інтелектуальні інформаційні системи – 2020”


Запрошуємо студентів та молодих вчених до участі у Всеукраїнській конференції “Інтелектуальні інформаційні системи – 2020”, що відбудеться в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 28-31 січня 2020-го року.

До початку роботи конференції планується опублікувати тези доповідей.

Кінцевий термін подачі тез доповідей на конференцію молодих вчених та студентів “Інтелектуальні інформаційні системи – 2020” подовжено до 7 січня включно.

Детальніше тут.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …