Увага! Остання можливість долучитися! У Могилянці стартуватиме XVII міжнародна наукова конференція «Ольвійський форум – 2023: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі»

Шановні науковці ЧНУ імені Петра Могили!

Наука в умовах військового стану в Україні залишається рушійною силою розвитку освіти, економіки, медицини, екології, соціально-гуманітарної сфери, сприяє прогресу людства.

Сучасні науково-технічні та гуманітарні розробки спрямовані на перемогу Української держави. Тому ми маємо забезпечувати та підтримувати високий рівень наукової діяльності.

Нагадуємо, що за два дні в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили старуватиме XVII міжнародна наукова конференція «Ольвійський форум – 2023: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Коли? – 15 – 18 червня 2023 року.

Де? – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв

Формат – змішаний (очно – дистанційний)

Участь у конференції є безкоштовною.

Долучитися до пленарного засідання можна за посиланням.

Ідентифікатор конеренції: 891 5920 7008

Програма конференції.