Увага! Нова спеціальність «Екологічний туризм»!

Екологічний туризм – новий сучасний напрямок, для успішної,  реалізації молодих креативних людей.

Обравши його, студент здобуде знання про:

• організацію екстремальних, пізнавальних, ділових подорожей;
  • логістику туристичних маршрутів;
  • специфіку проведення екскурсій;
  • механізм реалізації власного туристичного продукту;
  • особливості туристичної діяльності заповідних об’єктів.

Фахівці, які працюють в екотуризмі,  є творчими особистостями,  що мають активну життєву  позицію.

Це вид туристичної діяльності майбутнього який набув широкого розвитку в передових країнах світу.

Дізнайтесь більше про спеціальність на сторінці у Facebook.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77