УВАГА! Курси вивчення мов та основ комп’ютерної грамотності!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

Термін навчання: листопад  – травень  2018 року; двічі на  тиждень (50 занять). Орієнтовна  вартість занять становить: 1500  гривень за весь період навчання (10-15 осіб в групі).  Заявку на мовні курси  можна подати, заповнивши відповідну форму Заявка на мовні курси .

Також набираємо групу для вивчення основ комп’ютерної грамотності. Термін навчання: листопад  –  лютий  2018 року; двічі на  тиждень (20 занять). Орієнтовна  вартість занять становить: 800-900 гривень за весь період навчання (10-15 осіб в групі). Заявка на курси”Основи комп’ютерної грамотності”

Планується набір на  вивчення англійської мови для вступу до магістратури  Попередня заявка на курси підготовки до ЗНО (магістратура

Записатись на заняття  та  дізнатись більш детально щодо навчання, підійшовши за адресою:

м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, або зателефонувавши за номером: (0512 ) 50-03- 33.

Наша електронна пошта: rector@chmnu.edu.ua

Флаер_курси_з_1с (1)

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики