Увага! Флешмоб до Дня вишиванки!

Увага! Флешмоб!

18 травня 2023 року відзначається День вишиванки. Це свято відтворює традицію носіння української вишиванки як символу національної культури та національного єднання. Українська вишиванка – це не просто одяг, це втілення національної ідентичності, спадщини та розмаїття українського народу.

День Вишиванки є чудовою нагодою виразити свою патріотичну любов до України. Тому Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує доєднатися до флешмобу #ЧНУувишиванці!

На жаль, ми не зможемо зустрітися всією могилянською родиною в стінах університету, але можемо одягнутися у вишиванки та відчути дух єднання!

Протягом 16 – 18 травня публікуйте свої фото у вишиванках в соціальних мережах з хештегом #ЧНУувишиванці та відмічайте сторінки ЧНУ імені Петра Могили:

Instagram – @mogilyanka

Facebook – @chmnupres

Святкуймо День Вишиванки разом!