Зустріч студентів-журналістів з шеф-редактором та сценаристом «Нового каналу» Анастасією Кутузовою


20 січня до ЧНУ імені Петра Могили завітала шеф-редактор, сценарист телеканалу «Нового каналу» Анастасія Кутузова.

Зустріч відкрив вступним словом директор інституту філології Олександр Пронкевич. Пані Анастасія – випускниця інституту філології ЧНУ імені Петра Могили. Закінчила навчання у 2014-му році, після чого поїхала працювати до Києва. Зі студентами поділилась своїм досвідом роботи. Спершу розповіла про початок своєї кар’єри: життєві обставини, стажування та навантаження. А потім – про роботу і свої обов’язки шеф-редактора та сценариста.

Зараз Анастасія Кутузова працює на 4-х розважальних проєктах «Нового каналу»: «Діти проти зірок»,  «Шалена зірка», «Суперінтуїція»,  «Хто зверху?». Також поділилася зі студентами цікавинками роботи сучасних медіа; який процес потрібно пройти, аби досягнути успіху тощо. У свою чергу студенти-журналісти мали змогу особисто поспілкуватися з пані  Анастасією та поставити питання, які їх цікавлять.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету