Зустріч студентів-журналістів з шеф-редактором та сценаристом «Нового каналу» Анастасією Кутузовою

20 січня до ЧНУ імені Петра Могили завітала шеф-редактор, сценарист телеканалу «Нового каналу» Анастасія Кутузова.

Зустріч відкрив вступним словом директор інституту філології Олександр Пронкевич. Пані Анастасія – випускниця інституту філології ЧНУ імені Петра Могили. Закінчила навчання у 2014-му році, після чого поїхала працювати до Києва. Зі студентами поділилась своїм досвідом роботи. Спершу розповіла про початок своєї кар’єри: життєві обставини, стажування та навантаження. А потім – про роботу і свої обов’язки шеф-редактора та сценариста.

Зараз Анастасія Кутузова працює на 4-х розважальних проєктах «Нового каналу»: «Діти проти зірок»,  «Шалена зірка», «Суперінтуїція»,  «Хто зверху?». Також поділилася зі студентами цікавинками роботи сучасних медіа; який процес потрібно пройти, аби досягнути успіху тощо. У свою чергу студенти-журналісти мали змогу особисто поспілкуватися з пані  Анастасією та поставити питання, які їх цікавлять.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики