Зустріч студентів-журналістів з шеф-редактором та сценаристом «Нового каналу» Анастасією Кутузовою


20 січня до ЧНУ імені Петра Могили завітала шеф-редактор, сценарист телеканалу «Нового каналу» Анастасія Кутузова.

Зустріч відкрив вступним словом директор інституту філології Олександр Пронкевич. Пані Анастасія – випускниця інституту філології ЧНУ імені Петра Могили. Закінчила навчання у 2014-му році, після чого поїхала працювати до Києва. Зі студентами поділилась своїм досвідом роботи. Спершу розповіла про початок своєї кар’єри: життєві обставини, стажування та навантаження. А потім – про роботу і свої обов’язки шеф-редактора та сценариста.

Зараз Анастасія Кутузова працює на 4-х розважальних проєктах «Нового каналу»: «Діти проти зірок»,  «Шалена зірка», «Суперінтуїція»,  «Хто зверху?». Також поділилася зі студентами цікавинками роботи сучасних медіа; який процес потрібно пройти, аби досягнути успіху тощо. У свою чергу студенти-журналісти мали змогу особисто поспілкуватися з пані  Анастасією та поставити питання, які їх цікавлять.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …