Успіхи наших студентів-юристів на Всеукраїнській олімпіаді

Студенти першого курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Анастасія Купенко та Руслан Губський взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», яка проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського 18–20 квітня 2018 р.

Більш як сто учасників з різних курсів, спеціальностей, університетів продемонстрували свої знання у трьох етапах олімпіади: письмовій роботі, творчому конкурсі й публічному виступі. Наші студенти успішно впоралися із складними, проте цікавими завданнями, отримали сертифікати, а Руслан Губський був нагороджений грамотою в номінації «Кращий знавець ділової документації».

Напружені конкурсні дні, насичена екскурсійна програма, нові знайомства та приємні враження додаватимуть нашим учасникам сил у подальшому натхненному навчанні.

Щиро вітаємо Анастасію та Руслана, зичимо успіхів та чергових звершень!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.