Успіхи наших студентів-юристів на Всеукраїнській олімпіаді

Студенти першого курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Анастасія Купенко та Руслан Губський взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», яка проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського 18–20 квітня 2018 р.

Більш як сто учасників з різних курсів, спеціальностей, університетів продемонстрували свої знання у трьох етапах олімпіади: письмовій роботі, творчому конкурсі й публічному виступі. Наші студенти успішно впоралися із складними, проте цікавими завданнями, отримали сертифікати, а Руслан Губський був нагороджений грамотою в номінації «Кращий знавець ділової документації».

Напружені конкурсні дні, насичена екскурсійна програма, нові знайомства та приємні враження додаватимуть нашим учасникам сил у подальшому натхненному навчанні.

Щиро вітаємо Анастасію та Руслана, зичимо успіхів та чергових звершень!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.