Успіхи наших студентів-юристів на Всеукраїнській олімпіаді

Студенти першого курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Анастасія Купенко та Руслан Губський взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», яка проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського 18–20 квітня 2018 р.

Більш як сто учасників з різних курсів, спеціальностей, університетів продемонстрували свої знання у трьох етапах олімпіади: письмовій роботі, творчому конкурсі й публічному виступі. Наші студенти успішно впоралися із складними, проте цікавими завданнями, отримали сертифікати, а Руслан Губський був нагороджений грамотою в номінації «Кращий знавець ділової документації».

Напружені конкурсні дні, насичена екскурсійна програма, нові знайомства та приємні враження додаватимуть нашим учасникам сил у подальшому натхненному навчанні.

Щиро вітаємо Анастасію та Руслана, зичимо успіхів та чергових звершень!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники