Успіхи наших студентів-юристів на Всеукраїнській олімпіаді

Студенти першого курсу юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Анастасія Купенко та Руслан Губський взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», яка проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського 18–20 квітня 2018 р.

Більш як сто учасників з різних курсів, спеціальностей, університетів продемонстрували свої знання у трьох етапах олімпіади: письмовій роботі, творчому конкурсі й публічному виступі. Наші студенти успішно впоралися із складними, проте цікавими завданнями, отримали сертифікати, а Руслан Губський був нагороджений грамотою в номінації «Кращий знавець ділової документації».

Напружені конкурсні дні, насичена екскурсійна програма, нові знайомства та приємні враження додаватимуть нашим учасникам сил у подальшому натхненному навчанні.

Щиро вітаємо Анастасію та Руслана, зичимо успіхів та чергових звершень!