Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану.

У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії.

Прийом заявок проходитиме до 19 липня 2019 року.

Заявки потрібно подавати через онлайн-форму за посиланням.

Для участі у програмі претенденти надсилають:

1. Копію документа, який посвідчує особу.
  2. Копію документа про попередній рівень освіти (із транскрипцією за наявності).
  3. Мотиваційне есе.
  4. Рекомендаційний лист.
  5. Медичну довідку про стан здоров’я (СНІД, флюорографія).
  6. Довідку про відсутність судимості.
  7. Лист-запрошення від казахського вишу (за наявності).

Водночас кандидати, які претендують на навчання за рівнем доктора філософії, додатково подають обґрунтування теми дослідницької роботи, а також міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (англійською, німецькою або французькою).

Оператором стипендійної програми є Центр Болонського процесу та академічної мобільності
Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан (ел. пошта: admission@n-k.kz).

Ознайомитися з переліком вишів-учасників стипендійної програми, покроковою інструкцією для подачі документів, а також сертифікатами, що підтверджують знання іноземних мов, можна тут.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році