Уряд Чехії виділив стипендії для вивчення чеської мови українським студентам і викладачам ЗВО

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії для українських студентів і викладачів вишів на участь у Літній школі слов’янських студій, що проходить у Чехії. Пропозиція зацікавить тих, хто вивчає чеську мову або хоче покращити її знання.

Термін подачі заявок – 6 березня 2019 року.

У межах Літньої школи учасники майже місяць відвідуватимуть курси чеської мови, де викладатимуть для усіх рівнів знання мови – від початкового і вище. Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську. Серед інших вимог – вік не молодше 18 років.

Навчання проходитиме на базі таких вишів:

– Університет імені Масарика в Брно –  2 стипендії;

– Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;

– Карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням, покриває чеська сторона.

Для участі у конкурсі учасники подають такі документи:

• заповнену анкету(українською мовою);
  • заповнену чеську аплікаційну форму(англійською мовою);
  • резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);
  • коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою; у разі подання чеською мовою надається переклад англійською або українською мовою);
  • копії документів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки);
  • сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки у паперовому форматі (документи, надіслані Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським вишам, розглядатися не будуть).

Поштова адреса: 01135, проспект Перемоги, 10, м. Київ,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Докладніше про Літні школи слов’янських студій за посиланням.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.