Уряд Чехії виділив стипендії для вивчення чеської мови українським студентам і викладачам ЗВО

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії для українських студентів і викладачів вишів на участь у Літній школі слов’янських студій, що проходить у Чехії. Пропозиція зацікавить тих, хто вивчає чеську мову або хоче покращити її знання.

Термін подачі заявок – 6 березня 2019 року.

У межах Літньої школи учасники майже місяць відвідуватимуть курси чеської мови, де викладатимуть для усіх рівнів знання мови – від початкового і вище. Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську. Серед інших вимог – вік не молодше 18 років.

Навчання проходитиме на базі таких вишів:

– Університет імені Масарика в Брно –  2 стипендії;

– Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;

– Карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням, покриває чеська сторона.

Для участі у конкурсі учасники подають такі документи:

• заповнену анкету(українською мовою);
  • заповнену чеську аплікаційну форму(англійською мовою);
  • резюме (бажано у форматі Europass, англійською мовою);
  • коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (чеською або англійською мовою; у разі подання чеською мовою надається переклад англійською або українською мовою);
  • копії документів про освіту (диплом з додатком або академічна довідка з випискою із залікової книжки);
  • сертифікати про підтвердження рівня знання чеської мови (за наявності).

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки у паперовому форматі (документи, надіслані Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським вишам, розглядатися не будуть).

Поштова адреса: 01135, проспект Перемоги, 10, м. Київ,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Докладніше про Літні школи слов’янських студій за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.