«Уроки про ЄС» для учнів 10-го класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24

4 лютого 2021 року в рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне “Академія досліджень ЄС для школярів та студентів” (2020-2022) відбулися «Уроки про ЄС» для учнів 10-го класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24.

Під час уроків про ЄС учні дізналися про таке:

• Чому та як було створено ЄС?
  • Які цінності сповідує Союз та як він функціонує?
  • Хто і як приймає рішення в ЄС?
  • Що ховається у фразі «європейська інтеграція України» та які можливості вона відкриває для українців?

Наприкінці уроку для учнів була проведена пізнавальна онлайн-вікторина, вручені сертифікати про участь та призи.

Тренерками заходу стали Тетяна Акімова, викладачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, та Тетяна Лушагіна, викладачка кафедри політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Команда проєкту висловила вдячність адміністрації Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 та класному керівнику Юрик Людмилі Вікторівні за співпрацю, а учням за активну участь!