Урочистості до дня заснування Миколаївського військового госпіталю

2 грудня студенти-медики разом із директором медичного інституту Грищенком Геннадієм Васильовичем відвідали урочистості з нагоди 225 річниці дня заснування Миколаївського військового госпіталю.

В рамках візиту представники ЧНУ ім. Петра Могили виступили з вітальною промовою та наголосили на подальшу плідну співпрацю у сфері допомоги пораненим бійцям АТО та військовослужбовцям, які отримали поранення в ході інших військових конфліктів.
Студенти від імені університету подарували Миколаївському військовому госпіталю енциклопедію ЧНУ, книгу власного друкарства, яка повинна стати невід’ємною частиною колекції експонатів в новоствореному музеї військового госпіталю.

Також не можна не наголосити про те, що подібні заходи створені з метою популяризації професії військового лікаря. Студенти мали можливість особисто познайомитись зі світилами військової медицини сьогодення, поспілкуватись з найкращими військовими експертами та увібрати в себе атмосферу неймовірної любові цих професіоналів до людського життя.

Крім того, делегація ЧНУ ім. Петра Могили стала свідком дуже цікавого та захоплюючого концерту з нагоди 225 річниці дня заснування Миколаївського військового госпіталю. Зі сцени лікарів вітали провідні ансамблі Миколаївщини, солісти драматичних театрів та навіть власне талановиті лікарі. Своєрідною родзинкою свята були промови поранених бійців, в тому числі із зони АТО та волонтерів, які від щирого серця дякували персоналу госпіталю за їх професіоналізм, чуйне серце та шалену підтримку під час численних бойових дій, що спіткали нашу Батьківщину протягом останніх років. Адже лікарі мають свою лінію фронту, їх війна зосереджена на операційному столі, за життя, будь-якими силами та можливостями. Саме тому девізом військового госпіталю, є самовіддані слова : «Світячи іншим, згораю сам».

Отже, бажаємо військовим лікарям світити іншим і не згасати самим!

NOVINI_Urochistosti_do_dnya_zasnuvannya_Mikolayivskogo_viyskovogo_gospitalyu