Урочистий випуск військовослужбовців та членів їхніх сімей у рамках проекту “Україна-Норвегія”

22 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся випуск військовослужбовців та членів їхніх сімей, які пройшли навчальний курс «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла». Цей курс можливий завдяки Міжнародному фонду соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія», що спрямований на професійну перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.
.
Захід розпочався з прослуховування гімнів Норвегії та України, а також переглядом відеозвернення до слухачів курсу від надзвичайного і повноважного посла Норвегії в Україні, Уле Тер’є Хорпестада.
.
На заході виступили директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, заступник голови Благодійної організації «Конверсія військових кадрів» Тетяна Яблонська, координатор проекту «Україна-Норвегія» від «Міжнародного фонду соціальної адаптації» Ольга Філіна та викладачі ЧНУ ім. Птера Могили, які проводили заняття слухачам курсу.
.
Навчання стартувало у вересні цього року і тривало кілька місяців. Дипломи отримали 32 учасника курсу.
«Проект відноситься до дуже важливого моменту в соціальному житті України, особливо у житті військовослужбовців – це перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей до громадського життя. І ми сподіваємось, що співпраця у цьому напрямку між країнами продовжиться», – розповідає Тетяна Яблонська.
.
Наступний набір групи для навчання почнеться після Нового року і запланований на весняний семестр.
Нагадаємо, що це не перший випуск військовослужбовців в ЧНУ ім. Петра Могили у рамках проекту «Україна-Норвегія». У травні 2018 року дипломи отримали 36 осіб.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.