Урочистий випуск військовослужбовців та членів їхніх сімей у рамках проекту “Україна-Норвегія”

22 грудня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся випуск військовослужбовців та членів їхніх сімей, які пройшли навчальний курс «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла». Цей курс можливий завдяки Міжнародному фонду соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія», що спрямований на професійну перепідготовку і соціальну адаптацію військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.
.
Захід розпочався з прослуховування гімнів Норвегії та України, а також переглядом відеозвернення до слухачів курсу від надзвичайного і повноважного посла Норвегії в Україні, Уле Тер’є Хорпестада.
.
На заході виступили директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, заступник голови Благодійної організації «Конверсія військових кадрів» Тетяна Яблонська, координатор проекту «Україна-Норвегія» від «Міжнародного фонду соціальної адаптації» Ольга Філіна та викладачі ЧНУ ім. Птера Могили, які проводили заняття слухачам курсу.
.
Навчання стартувало у вересні цього року і тривало кілька місяців. Дипломи отримали 32 учасника курсу.
«Проект відноситься до дуже важливого моменту в соціальному житті України, особливо у житті військовослужбовців – це перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей до громадського життя. І ми сподіваємось, що співпраця у цьому напрямку між країнами продовжиться», – розповідає Тетяна Яблонська.
.
Наступний набір групи для навчання почнеться після Нового року і запланований на весняний семестр.
Нагадаємо, що це не перший випуск військовослужбовців в ЧНУ ім. Петра Могили у рамках проекту «Україна-Норвегія». У травні 2018 року дипломи отримали 36 осіб.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.