Урочистий випуск магістрів Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили

17 січня 2020 року в день святкування дня народження ЧНУ імені Петра Могили в актовій залі Могилянки відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інституту державного управління.

Захід відкрив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко,  також випускників привітав директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов.

Дипломи  вручили 142 випускникам Інституту державного управління  за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»  за двома освітніми програмами : «Державна служба» та «Місцеве самоврядування».

На церемонії вручення дипломів були присутні високоповажні гості. Серед яких директорка  департаменту соціального захисту населення миколаївської ОДА Оксана Єльчієва, перший заступник міського голови Володимир  Криленко, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції місті  Одеса Роман Возняк, начальник головного управління пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Сичугова, директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв.

Окрім поважних гостей, випускників вітав і культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили, який підготував концертні номери.

Більше фото за посиланням.