Урочистий випуск групи військовослужбовців в рамках проекту “Україна-Норвегія”

У понеділок, 21 травня, відбувся урочистий випуск групи військовослужбовців та членів їхніх сімей. Група складалась з 36 осіб, які пройшли в ЧНУ ім. Петра Могили курси підвищення кваліфікації за напрямом “Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла” за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації в рамках проекту “Україна-Норвегія”

Захід розпочався вступним словом директора Інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили  Ганни Норд.

Директор Інституту післядипломної освіти Ганна Норд

На врученні були присутні представники благодійної організації «Конверсія військових кадрів» та координатор проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Усі присутні могли спостерігати на екрані результати навчання військовослужбовців та членів їхніх сімей – веб-сайти, створені кожним учасником курсу.

Робота одного з учасників курсу

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.