Урочистий випуск групи військовослужбовців в рамках проекту “Україна-Норвегія”

У понеділок, 21 травня, відбувся урочистий випуск групи військовослужбовців та членів їхніх сімей. Група складалась з 36 осіб, які пройшли в ЧНУ ім. Петра Могили курси підвищення кваліфікації за напрямом “Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла” за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації в рамках проекту “Україна-Норвегія”

Захід розпочався вступним словом директора Інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили  Ганни Норд.

Директор Інституту післядипломної освіти Ганна Норд

На врученні були присутні представники благодійної організації «Конверсія військових кадрів» та координатор проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Усі присутні могли спостерігати на екрані результати навчання військовослужбовців та членів їхніх сімей – веб-сайти, створені кожним учасником курсу.

Робота одного з учасників курсу

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.