Урочисте вручення сертифікатів учасникам проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху»

20 жовтня 2020 року в читальній залі ЧНУ імені Петра Могили відбулось закриття проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху». Головна мета проєкту –  покращення фізичного та морально-психологічного стану його учасників.

фото 1.JPG

Стартував  проєкт 22 червня в ЧНУ імені Петра Могили і тривав близько пів року. Реалізація проєкту відбувалася коштом міста, адже проєкт став одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва. Виконавцями було обрано ЧНУ імені Петра Могили та Миколаївський департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

фото 2.JPG

На закритті учасників привітали  директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, директор міського територіального центра соціального обслуговування Сергій Бондаренко, колишній Народний Депутат України Микола Круглов, співавтор проєкту «Соціальна адаптація людей з розладами руху» та лікар невролог Юрій Лазаренко, тренери проєкту – фахівці ЧНУ імені Петра Могили.

фото3.JPG

фото 4.JPG

5.JPG

Було вручено сертифікати учасникам проєкту, а також волонтерам соцзахисту, які брали участь у проєкті і таким чином отримали своєрідне підвищення кваліфікації.

6.JPG

Під час реалізації проєкту для понад півсотні учасників було проведено консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії (при вході до читальної зали була виставка творчих робіт учасників проєкту, які вони зробили саме на заняттях з арттерапії). Також реалізація проєкту передбачає розробку листівок із занять у домашніх умовах для людей, які не змогли фізично бути присутніми на курсах.