Урочисте вручення сертифікатів курсів перепідготовки в рамках проекту «Україна–Норвегія»

5  грудня у стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. Навчання здійснювалося в рамках проекту «Україна-Норвегія», який виконується в ЧНУ ім. Петра Могили Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти.

Навчання здійснюється в рамках проекту «Україна – Норвегія», організатором виконання якого є Міжнародний фонд соціальної адаптації. Новоспечені студенти опановували спеціальність «Організація підприємницької діяльності та інформаційних технологій у сфері малого та середнього бізнесу».

Із завершенням навчання слухачів курсів привітала директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганна Норд. А також запросила випускників курсів долучитися й до інших проектів, які реалізовуватимуться в університеті.

Випускників особисто привітав радник, заступник голови місії посольства Норвегії Фредерік Артур. Також учасників проекту привітав президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

Загалом виконання проекту «Україна-Норвегія» складається з декількох частин і виконується в Україні за сприянням Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та міжнародного альянсу університетів, до якого входять норвезький університет Норд та 12 українських вищих навчальних закладів.

Куратором проекту «Україна-Норвегія» від Міжнародного фонду соціальної адаптації в Миколаєві є благодійна організація «Конверсія військових кадрів». Частину професійної підготовки слухачів проекту здійснює ЧНУ ім. Петра Могили за різними спеціальностями. Іншу частину проекту із соціально-психологічної адаптації, психологічної реабілітації та працевлаштування в ході професійної перепідготовки виконує організація-партнер ЧНУ ім. Петра Могили благодійна організація «Конверсія військових кадрів».

Для більш детальної інформації щодо співпраці та навчання військовослужбовців  звертайтеся за адресою:

м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, каб. 5-103, тел. (0512) 76-55-59.